Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Vejška | 2014
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 23.01.2014
režie: Tomáš Vorel st.
hrají: Jiří Mádl, Filip Vorel, Tomáš Vorel ml., Jakub Kohák, Zuzana Bydžovská

Vejška: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jirka Mádl souloží v autě. Jirka Mádl souloží na záchodě. A Jirka Mádl souloží v koupelně. Zhruba to si odnesete z traileru Vejšky, která hodlá na šest let starý Gympl navázat v zákeřně buřičském duchu. Vorel Jr. a jeho slavný parťák zkrátka poklátí všechno, co se vyskytne na plátně. A občas se to proloží bizarními postavičkami, které zřejmě mají karikaturovat obyčejný život v obyčejné České republice. Nuž dobrá, spoustu lidí tyhle věci očividně baví (jinak by dvojka nevznikla) a budiž jim přáno. Já si ale humor, nahotu a bizarnost radši najdu separátně a dál budu za kulturního barbara, kterému tahle sonda do domácího prostředí prostě lautr nic neříká.

Vejška: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jako teaser zcela adekvátní. Prostě další nášup po Gymplu, který vykvetl v nečekaný divácký hit. Možná šlo i o poslední moment, kdy Tomáš Vorel zatřásl veřejným prostorem, a přitom si zachoval svou uměleckou důstojnost. Možná. Ale třeba se mu povede vrátit do míst, kde autorská výpověď dává smysl, film má moderní audiovizuál a sympatický flow. Samozřejmě v tom krátkém spotu nemůžou chybět kozy, Mádl s mladým Vorlem a navrátivší se ksichty nejen ze Sklepa. Ale v pohodě. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace