Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Varieté | Burlesque | 2010
csfd  imdb
US premiéra: 24.11.2010
CZ premiéra: 17.02.2011
režie: Steve Antin
hrají: Kristen Bell, Cher, Christina Aquilera, Stanley Tucci

Varieté: Trailer 2

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Údernější než poprvé. Ale pokud za mořem ještě pořád zuřivě nezbožňují Cher, kdovíjaký hit z toho nekouká. Z děje se odtajní jen asi deset sekund navíc, jenže už minule mohl mít člověk pocit, že během krátkého klipu pobral z příběhu všechno. Burlesque navíc znovu bojuje s handicapem své vlastní lacinosti - zjevně ukrývá jen pár hudebních čísel ze skromného pódia zalitého v růžové barvě. Proto se tlačí na svižnější střih, chytlavější hudební dramaturgii, která nonstop drží rytmus, a vytahují se tělesné přednosti. Přibývají dlouhé nohy v krátkých šatičkách, špulení rtů a rady o tom, že na pódiu je potřeba pořádně vystrčit prsa. Full frontal je sice v nedohlednu, ale asi není moc o co stát, když si člověk uvědomí, že Christina Aguilera má na sobě během filmu zhruba tři různé obličeje, podle toho v jaké fázi příběhu se její postava zrovna nachází. Make-upu je hodně, krásy zas tak moc ne. Přerod z popelky v princeznu je navíc v jejím podání přerodem šedého káčátka v afektovanou popstar. To ale cílovku vůbec nebude trápit. Pokud ji tahle sterilní sázka na osvědčenou kartu hodně baví, nevyděsí ji koneckonců ani lascivní tanečky čtyřiašedesátileté babičky Cher.

Varieté: Trailer

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Vítejte v taneční říši divů, která musí touhle dobou strašit producenty jako máloco. Poslat mezi rozmáhající se trend křepčení ve 3D mix děsivě nudného Dokaž to! a propadáku Nine totiž zní jako nenápadná komerční sebevražda. Christina Aguilera by se proto měla sakra snažit, aby do kin nalákala svoje fandy (nezvládla to ani Fergie), jenže ona místo toho zatím jen vyjeveně pobíhá po jednom nablýskaném lokále (nakonec by nemuselo být nejhůř - tady se očividně šetřilo) a nenabízí nic víc než svůj oslnivý hlas. Ani účast Cher není něco, co by dnes natáhlo do kin davy, Burlesque se tak zdá být trochu podivnou sázkou na muzikálovou jistotu. V jádru jde samozřejmě o standardní příběh stydlivé maloměšťačky, která se našla v záři reflektorů, letošní obměna pěvecky a pohybově nadané divy v hlavní roli je ale pramalým důvodem k radosti. A moc přesvědčivý není ani samotný trailer, jenž z nepříjemného blikání rychle přeběhne do videoklipové rutiny a nadchne snad jen ty, kteří si na podobné filmové show vyloženě potrpí. Tři hvězdy, ale bojím se, že to tentokrát bude hodně divoké. Jak po stránce kvalitativní, tak finanční.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace