Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Umučení Krista | The Passion of the Christ | 2004
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 25.02.2004
CZ premiéra: 08.04.2004
režie: Mel Gibson
hrají: Jim Caviezel, Monica Bellucci, Maia Morgenstern, Hristo Jivkov...

Umučení Krista: Recut Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Ježíš strikes back! Těžko říci, jestli je to vina Mela Gibsona-producenta, který si chtěl ještě trochu napakovat prkenici nebo Mela Gibsona-režiséra, kterému se zdálo, že své umělecké ambice nenaplnil zcela, ale situace se má každopádně tak: 11. března vtrhne do amerických kin režisérský sestřih filmu, který nemá být kupodivu sestřihem delším než originál, ale právě naopak. Pod nůžkami ve střižně údajně zůstane šest minut násilných sekvencí, přičemž nejvíce to odnese dnes už legendární scéna, v níž je Ježíš bičován u špalku. Gibson chce zřejmě zapůsobit i na „soft“ diváky, které násilí prve odradilo a k této příležitosti vydává i stejně „soft“ trailer, který je v důsledku tohoto jednání bohužel studený a prázdný až běda. Tedy pokud se náhodou neřadíte mezi ty, kteří žili nějaký ten čas na Marsu a tohle bude vůbec jejich první setkání s Gibsonovou kontroverzí, poněvadž sada použitých záběrů byla k vidění už ve všech předchozích ukázkách (jen bullet-timeová kapka je novinka) a pouze slušný hudební motiv tuto skutečnost nijak nezachrání. Co napsat víc, než že vás těch 50 vteřin ani nestačí rozehřát a ukázka už končí? Snad jen, že vůbec nijak neuráží a proto to na jednu hvězdičku určitě není. Čeká nás v novém Umučení nějaké závratné překvapení, o kterém se nemluví? Kdo ví... Jak poznamenal kolega, třeba tentokrát neumře ;).

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Umučení Krista: Pre-teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Zbožná přání čtenářů nenecháváme bez povšimnutí a koneckonců musíme uznat, že první ukázka, kterou nás Mel poctil je o několik řádů lepší, takže ji zařazujeme do výhledu. S dnes již neaktuálním názvem "The Passion" si tenhle téměř dvouminutový kousek klestí cestu a nechává za sebou už jen věřící - věřící v to, že Gibson nám v únoru předvede něco neuvěřitelného. Vizuální náboj ukázky je posílen vhodně vybranou a gradující hudební složkou a vám se protočí panenky, za co všechno jde utratit 25 milionů dolarů. Bičování, křižování, vilní hadi, měšec se třiceti stříbrnými... klíčové momenty Bible ožívají před očima a bez ohledu na to jestli jste "knihu knih" četli nebo nečetli, musí vám být jasné, že Ježíšův příběh není na velkolepé okamžiky skoupý. Pre-teaser vám toho ukáže mnohem víc než nedávno uveřejněná oficiální ukázka, takže poděkujte, polibte kolegům z Movie-List ruku a začněte stahovat (máme pouze vysokou kvalitu).

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Umučení Krista: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

S novým názvem (pouhé The Passion nahradilo doslovnější The Passion of the Christ) přichází i nový trailer a po záplavě neoficiálních ukázek jsme se tak konečně dočkali Quicktime verze. Je tahle čtyřicetivteřinová ukázka boží? Trochu určitě - Jim Caviezel vypadá řádně "ježíšovsky" (tj. je špinavý, vousatý a má ztrápený výraz v očích) a Mel vám stihne naservírovat řadu výjevů, které dosud zůstávaly skryty jen na stránkách papíru. Je vidět, že režírovat pořád ještě umí a minimálně po vizuální stránce se máme na co těšit (vzhledem k rozpočtu je to malý zázrak, ale většina štábu pracuje za almužnu, plní přeci boží poslání). Jak to celé dopadne vám přirozeně neprozradím (ale můžete si to přečíst, v prodeji jsou i obrázkové bible, to máte za pět minut přečtené i pozpátku) a jestli bude stát Melovo filmové zpracování posledních dvanácti hodin Ježíše Krista skutečně za to, na to vám odpoví až promítačka v kině. Do té doby můžeme jen spekulovat o tom, jestli by nakonec nebylo lepší, kdyby se na tenhle experimentík Mel vykašlal a odjel radši do Austrálie pobíhat po poušti jako Šílený Max... A jestli si myslíte, že tahle poslední věta naznačuje, že jsme tady v redakci TrailerZone samí f@#$%&g ateisti, tak to máte teda pravdu. ;) Mír s vámi bratři...

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace