Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Tygr a drak 2: Meč osudu | Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 28.02.2016
CZ premiéra: nestanovena
režie: Woo-ping Yuen
hrají: Donnie Yen, Michelle Yeoh, Jason Scott Lee, Harry Shum jr., Darryl Quon

Tygr a drak 2: Meč osudu: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Achjo. Vypadá to ještě hůř než minule. Kdo se chlácholil, může začít pomalu plakat. Netflix má peníze, takže to začne sypat ve velkém. Zatím ale kouká v podstatě jen na počty zhlédnutí, a tak od něj nějakou kvalitativní revoluci očekávat nemůžeme. Jasně, Beast of No Nation byl projekt na úrovni, rekordně sledovaná sandlerovka Ridiculous 6 je ale spíš komediální ostudou a dvojka Tygra a draka podle všeho spíš nedopečeným sequelem, jenž vrací i do hry s novými technologiemi termín direct-to-video. Rip-off jedničky, co postrádá poezii a melodramatickou sílu originálu a místo úžasných scenérií přichází s klasickým asijským digináletem, mě prostě mrzí. Opus Anga Lee totiž nezestárl ani o fous a zasloužil si promakanějšího následníka.

Tygr a drak 2: Meč osudu: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tygr a drak je jedním z vůbec nejkrásnějších filmů. A my se dočkali dvojky, která podle všeho neskončí úplným průšvihem. Máme mít radost? Kupodivu asi nemusíme. Protože i když látka ctí originál, i když výměna Chow-Yun Fata za Donnieho Yena je spíš aktuálně posílením a i když po bojové stránce nepřijdeme zkrátka, výsledek je poněkud neslaný nemastný. Ta poezie a ten vycíděný audiovizuál, jenž byl nejen originální a jedinečný, ale i melancholicky zasněný, nám kamsi zmizel. A náhrada v podobě digitálních kejklí úplně neobstojí. První ukázka není marná, ale hardcore fandy prvního filmu do varu prostě nedostane.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace