Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Triangle | 2009
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Christopher Smith
hrají: Melissa George, Liam Hemsworth, Rachael Carpani, Emma Lung, Henry Nixon

Triangle: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Všechno, co uvidíte, jste už viděli dávno předtím. Přesně! Málokterý trailer má tolik slušnosti, aby vám v jedné jediné vlastní větě shrnul všechno podstatné. Triangle tímhle sloganem popisuje děj, naznačuje fešné Melisse George, že se dočká pár dejá vu roztažených do kontextu další hororové vybíjené. Zajímavé, ovšem tím pomalu končíme. Už ani kulisy téhle žánrovky nejsou originální, protože lodních vyvražďovaček povážlivě přibývá - a i když jste z nich viděli třeba jen jednu nebo dvě, můžete už po chvilce tušit, k jaké že polízanici se to schyluje. Námět možná bude působit na papíře neotřele, záleží na sumě nápadů, jež se vešly do scénáře. Na ploše skromného propagačního klipu jde ale o ryzí rutinu, jejíž jediná výjimečnost spočívá v tom, že v ní některé scény stihnete uzřít hned dvakrát (třeba odpravení chlapíka v bílém tričku pomocí brokovnice). Unikátní tah ale kdovíjak úžasně nevyznívá, protože ten zakrvácený, blonďatý, rádoby strašidelný, mordýřský, snaživě střižený a celkově snesitelný trailer se jinak neodváží zkusit něco výjimečného, po čem by stálo za to se pídit i v delší metráži. Koneckonců, pokud bude film stejně oprýskaný jako jeho název, nikdo se asi divit nebude.

Triangle: Promo trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Natočit, poslat do kin, za první víkend vydělat dvacet pět milionů, celkově kolem padesátky a za měsíc zapomenout. Takhle nějak se přistupuje v současnosti k hororovým filmům. A z tři a půl minuty dlouhého proma na Triangle je víceméně evidentní, že v tomhle případě na nás žádná změna nečeká. Je tu banda mladých a sympatických lidí (i když Melissa George je jaksi divně opuchlá), bubu loď a pár strašidelných scén. V podstatě řemeslný průměr na klasickou trailerovou stopáž. Jak už ale bylo zmíněno výše, tahle upoutávka nemá klasickou trailerovou stopáž a nejspíš se ani do kin nikdy podívat neměla. Překvapivě totiž vykecává z děje víc, než by člověk čekal. Na něco ve stylu „Já jsem tvůj otec“ sice nedojde, ale namísto klasických lekaček, vrzajících dveří a nějakého toho násilí (také na něj dojde, nebojte se) bezostyšně ukazuje poměrně zásadní dějové zvraty. Možná, že Christopher Smith má v rukávu ještě pár es, ale celkově upoutávka na jeho novinku vypadá jako klasický standard omylem doplněný o pár scén, které by si každý kloudný režisér nechal až do kina. Ale protože je dneska venku tak hezky, tu třetí hvězdičku mu nakonec dám.

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace