Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Tři tisíce let touhy | Three Thousand Years of Longing | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 31.08.2022
CZ premiéra: nestanovena
režie: George Miller
hrají: Tilda Swinton, Idris Elba, David Collins, Alyla Browne, Kaan Guldur

Tři tisíce let touhy : Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Když jsem slyšel o výpravné eRkové fantasy od režiséra George Millera, čekal jsem něco docela jiného. Vlastně krvavou řežbu, která bude výtvarnou opulenci prokládat násilím i sexuální nespoutaností. Což o to, výtvarně velkorysý biják to zjevně bude, co se týče vyprávění to ale leckdy vypadá, že se v režisérovi Šíleného Maxe ozývá zčásti i režisér rodinných animáků Happy Feet. Každopádně nečekejte navzdory muskulatuře Idrise Elby něco chlapáckého, protože hlavní hrdinkou téhle hříčky bude Tilda Swinton - což zní samo o sobě jako kasovní pohroma, ale vysvětluje to, proč se film dočká uvedení v Cannes. Celkově to jinak vypadá na sympatickou a hravou fantasy, na zajímavý, neotřelý a potenciálně inspirativní film, v traileru ale asi nenajdete nic vyloženě kulervoucího, kvůli čemuž byste se museli o to extra víc těšit na léto 2022. Tři a půl.

Tři tisíce let touhy : Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tvůrce geniálního Šíleného Maxe je zpět! A chystá další vizuálně opulentní blockbuster autorského typu, který může být zároveň velkou festivalovou událostí - proto se chystá ne nejprestižnější přehlídku světa do Cannes a zítra k ní představí i svůj trailer. Než se tak stane, máme tu tease na celou upoutávku, ten ale jen nevyzobává tři nejlepší záběry z ukázky, k nimž by přilepil grafickou a hlasovou anonci, ale servíruje docela velkou porci výtvarně výrazných výjevů - jen v ohromné kadenci, takže pokud si je chcete užít, musíte ten kratinký klip proscrollovat ve statickém módu. Nepřístupná fantasy o džinovi, třech přání a ječícím Idrisu Elbovi každopádně velmi slibně nejen zní, ale začíná i vypadat. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace