Tato stránka používá cookies. Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
T.M.A. | 2009
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 09.07.2009
režie: Juraj Herz
hrají: Ivan Franěk, Lenka Krobotová, Michal Dlouhý, Andrej Hryc, Zuzana Kronerová
 

V KOSTCE

M.a.l.í.ř. M.a.r.e.k. p.ř.i.j.í.ž.d.í. n.a. r.o.d.i.n.n.é. s.í.d.l.o., k.d.e. j.e. t.m.a., d.i.v.n.í. v.e.s.n.i.č.a.n.é., ž.á.d.n.á. a.t.m.o.s.f.é.r.a. a. p.r.a.c.h.m.i.z.e.r.n.é. l.e.k.a.č.k.y.. T.M.A. j.e. f.i.l.m., k.t.e.r.ý. s.e. s.i.c.e. t.v.á.ř.í. j.a.k.o. h.o.r.o.r., a.l.e. h.u.s.í. k.ů.ž.e. v.á.s. p.o.l.e.j.e. n.e.j.v.í.c. p.ř.i. v.z.p.o.m.í.n.c.e. n.a. t.ě.c.h. s.t.o. p.a.d.e.s.á.t. k.o.r.u.n., k.t.e.r.é. j.s.t.e. z.a. t.u.h.l.e. a.m.a.t.é.r.s.k.o.u. h.o.v.a.d.i.n.u. n.e.c.h.a.l.i. n.a. p.o.k.l.a.d.n.ě.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Dokázali byste vyjmenovat pět českých hororů? Asi stěží. A tři? Možná, když se pořádně zamyslíte. A jeden? Ano, Spalovač mrtvol. Tenhle žánr se u nás nikdy moc velké přízni netěšil a dá se říct, že jediná jeho skutečná režisérská hvězda, je Juraj Herz. Právě jeho Spalovač mrtvol se stal důkazem, že i u nás umíme psychologicky propracované a k smrti napínavé filmy. Od doby, kdy pan Kopfrkingl blbnul v krematoriu, už uběhlo více než čtyřicet let a jeho filmový tvůrce se rozhodl zkusit to letos v hororovém žánru znovu. Dlouho připravovaná Tma je příběhem mladého muže Marka, jenž se rozhodl dát si malou pauzu od svého klasického života a na chvilku se usadit ve starém opuštěném domě, kde strávil dětství se svými rodiči a sestrou. Brzy se ale začne dít něco podivného a zdá se, že dům si dělá s Markovou myslí co chce a ten se tedy rozhodne, přijít všem divným událostem na kloub. K tomu ale bude muset hrabat hodně do minulosti a připravit se na to, že to, co zjistí, nemusí být vůbec pěkné.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se