
Právě probíhá casting na “zlého” Supermana Marvelu. Nejdřív jsem měl za to, že se jedná o Hyperiona ze Squadron Supreme, kteří se objeví v Lokim a dalších projektech. Teď ale běží info, že Thunderbolts budou hodně reflektovat dekonstrukci hrdinství, anti-hrdiny a mentální ovládání… a že hlavním záporákem bude Bob Reynolds alias Sentry, resp. Void. 

|
reagovat
|
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.