Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
LEGO Batman film | The Lego Batman Movie | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 10.02.2017
CZ premiéra: 09.02.2017
režie: Chris McKay
hrají: Will Arnett, Zach Galifianakis, Rosario Dawson, Raph Fiennes, Michael Cera

LEGO Batman film: TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Lego Batman si bude důkladně dělat srandu z comicsové i filmové minulosti hlavního hrdiny. Potud žádné překvapení, zatím to ale nevypadá, že by nás čekalo něco víc. Will Arnett zkrátka vysype z rukávu pár nových fórů, Zach Galifianakis mu bude (snad úspěšně) sekundovat jako Joker a Warneři při tom nepřestanou doufat, že to fandy Lego příběhu uspokojí a dorazí do kina. Jistě, minule se také lákalo na hrstku důkladně zparodovaných klišé. Lord a Millerem ale měli zásadní "nadplán", který tu asi čekat nemůžeme, takže se celý koncept smrskává na povrchní blbnutí s digitálním plastem. Neříkám, že je na tom něco zásadně špatného. Obrovské natěšení, jakým mě nabila kampaň Lego příběhu, ve mně ale Lego Batman nevyvolal ani tentokrát.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

LEGO Batman film: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Možná už se začínám opakovat, ale Lego příběh byl malý zázrak, který se mohl chlubit unikátní zápletkou a skvělými režiséry. Co to znamená? Že prostě nevidím důvod, proč by někoho měly nadchnout další Lego filmy bez tohohle dua a s úplně obyčejnými zápletkami. Jistě, Lego je světoznámá značka, a když vydělal jeden film, Warneři asi nemohli jen tak zavřít krám. Jenže ani čtvrtá batmanovská upoutávka nepřesvědčuje o tom, že by se dělo něco hodné pozornosti. Tentokrát se to zkouší přes retro hudbu, humory se Supermanem a další blbnutí s Robinem. A ačkoliv chápu hravý záměr, pořád mi to přijde jako tradiční "točíme pro všechny, ale vlastně to není pro nikoho".

LEGO Batman film: Comic-Con trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Lego příběhu jsem dal 10/10 a pořád si myslím, že to je absolutní pecka. Vážně ale nevidím žádný (kreativní) důvod pro kupu dalších lego filmů. Nejlepší twist už se použil, Lord s Millerem jsou v prachu a Warnerům zbyla jen touha vydělat další prachy. Dvojka Lego příběhu už se proto dvakrát přesunula (květen 2017 -> květen 2018 -> leden 2019) a jako záplatu dostaneme sólovku s Batmanem, která... prostě není moc vtipná? Jistě, pořád to celé může fungovat až v kině. Trailery jsou ale přehlídkou vlažného blbnutí a pořád z nich nemůžu pochopit, proč bych měl vyrazit do kina. Že to cílí na děcka? OK. Krása Lego příběhu ale byla v tom, že se na tuhle berličku nespoléhal, a právě proto trčel vysoko nad konkurenci. Tohle je akorát značkový crossover, na který snad pošleme Rimsyho...

LEGO Batman film: Teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

No… o trochu lepší než minule. Úvod je pořád mimo, ale věšení se na netopýří historii je docela fajn (bradavky!) a Lacrimosa prostě neselhává. Pocit, že je Lego Batman vcelku zbytečným rozšířením Lego příběhu, nicméně přetrvává. A to není úplně dobře, protože tu Warneři v podstatě budují druhý filmový vesmír. Odlehčený, zábavný, sebereflexivní – tedy víceméně opak toho, co dělají s hranými adaptacemi (i když vehementně tvrdí, že tomu tak není). Je na světě místo pro oba přístupy? Rozhodně ano. Tak doufejme, že ten kostičkový čeká o něco jednoznačnější přijetí.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

LEGO Batman film: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Lego příběhu pořád dávám 10/10, ale upřímně, tohle je hrozně nevtipná bída. Ano, půlku teaseru zabírají létající nápisy, úvod je ale na facku a finále jde tak nějak odnikud nikam. Vlastně mě pobavila jenom batcave ve tvaru netopýra a jinak se potvrzuje moje teorie, že bude lego vesmír bez Lorda s Millerem stát za houby. Jak je možné, že mě Batman v Lego příběhu ohromně bavil, ale tady jen bezcílně blábolí? Skoro mám pocit, že ten film ani nepotřebuju vidět, což snad napraví trailer se zbytkem obsazení. Michael Cera jako Robin, Rosario Dawson jako Batgirl, Ralph Fiennes jako Alfred, Zach Galifianakis jako Joker... lepší to asi být nemohlo. I kdyby se ale stal malý zázrak, ohromující nápaditost Lego příběhu se asi nedostaví, no.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace