Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
The Ice Age Adventures of Buck Wild | 2022
csfd  imdb
US premiéra: 28.01.2022
CZ premiéra: nestanovena
režie: John C. Donkin
hrají: Simon Pegg, Seann William Scott, Josh Peck, Ray Romano, John Leguizamo

The Ice Age Adventures of Buck Wild: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Chápu, že tady neměli u Disneyho žádné větší ambice a chtěli jen přijít s co největší ždímačkou známé značky a spotřebním animákem pro mrňata do deseti let. Proč to ale proboha musí vypadat tak moc hnusně? Záběry na tři malé hrdiny ještě s přimhouřenýma očima ujdou, jakmile se ovšem objeví ostatní potvory v čele s dinosaury či starou známou partou a celé se to začne trochu více hýbat, začnou z toho diváka zatraceně bolet oči. Sakra, vždyť i 20 let (!!) stará jednička mi přijde hezčí než tohle bezduché dobrodružství, jemuž navíc chybí i špetka invence či nějaký povedenější fórek. Nápad rozvíjet spin-off okolo asi nejméně zajímavých hrdinů téhle zvířecí party, se navíc také neukazuje jako dvakrát šťastný. Ano, prcci do 10 let budou asi spokojeni. Zbytek publika by se měl však kolem tohoto spin-offu pohybovat jen se zavřenýma očima.

The Ice Age Adventures of Buck Wild: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Když jsem tenhle teaser viděl poprvé, napadlo mě že jako spotřební seriál ve stylu Dračích záchranářů a televizní Kung Fu Pandy to může být fajn. Až po chvíli jsem pochopil, že tohle není seriál, ale filmový spin-off, jímž hodlá Disney+ podobně efektivně vystlat svou lednovou filmovou nabídku. Bez kin se nicméně šetří na technické stránce a je to sakra cítit - a zatímco známí hrdinové nad ledovou průrvou vypadají celkem k světu, třeba ten řvoucí dinosaur už je trochu za hranou. Rozhodujícím handicapem je ale skutečnost, že tvůrci nejspíš nevyužili možností odbočky k jiné postavě a servírují víceméně znova to samé v bleděmodrém. Jen místo Scrata rýpou do nestabilního ledovce třeba dva uřvaní chlupáči...

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace