Tato stránka používá cookies. Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
The Equalizer 2 | 2018
csfd  imdb
US premiéra: 10.08.2018
CZ premiéra: 16.08.2018
režie: Antoine Fuqua
hrají: Denzel Washington, Pedro Pascal, Bill Pullman, Melissa Leo, Jonathan Scarfe

The Equalizer 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tím, jak se všechny filmy měří kasovním výsledkem, se často dostáváme do pozice, kdy se chystají sequely, co bychom jinak nepotřebovali. Tak jako u Supermana z OBI Equalizera. Po jeho první přepálené anabázi už nebylo třeba nic přidávat, rozhodně ne pak příběh jak kdyby okopčený ze scénáře dvojky 96 hodin. Nastupují na scénu muslimové, košatější mytologie a Denzelův smrtící fous, což Equalizera ještě více posouvá k Johnu Wickovi a dělá z něj největšího zabijáka mezi regály Bauhausu. Bohužel se to ale bere celé sakra vážně a navíc tu nejsou takové atrakce, které by mě zvládly zvednout od regálu s hřebíky a hnát do kina.

The Equalizer 2: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Akční Liam Neeson už se lidem trochu okoukal, Denzel ale pořád táhne. Equalizer tak dostane druhou misi, jíž studio znovu svěřilo Antoinu Fuquovi. Že byste v něj po průměrné jedničce (a lehce vyhořelých Sedmi statečných) neměli moc důvěry? Inu, Denzel bez Fuquy očividně nevychází na plac. Podobně jako u Jacka Reachera tu tedy máme sequel, který by asi nemusel existovat, ale když už tu je... třeba bude fajn? Určitě si pamatujete, že to Cruiseovi s druhým Reacherem moc nevyšlo. Denzel je ale v Equalizerovi 2 stejně cool jako v jedničce a akce vypadá solidně, tak můžeme začít doufat v malý zázrak.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace