O FILMU
Pokud jste v poslední době měli pocit, že jste v Praze zahlédli Ant-Mana, tak se vám to nezdálo. Paul Rudd u nás totiž momentálně natáčí dobový špionážní thriller The Catcher Was a Spy. Půjde o příběh baseballového hráče jménem Moe Berg, který pracoval i pro Úřad pro strategické služby, což je organizace, ze které později vznikla CIA. Berg by tedy nejen sportovec, ale i špión a během druhé světové války to bylo celkem nebezpečné povolání. Nasazený byl Jugoslávii a později i v Itálii, kde měl za úkol zjistit, jak to vypadá s nacistickým jaderným programem. Jeho život by tedy mohl být dost zajímavý materiál pro filmaře.
TRAILERY
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 15Sláva: V.I.M. 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
