Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
The Aeronauts | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 06.12.2019
CZ premiéra: nestanovena
režie: Tom Harper
hrají: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Tom Courtenay, Phoebe Fox, Vincent Perez

The Aeronauts: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Felicity Jones zastiňuje i oscarového Eddieho Redmaynea, což je zajímavá zpráva. Potěší i vizuální a triková sytost téhle fantasy, která docela přeskakuje úroveň vlastní filmu za čtyřicet milionů dolarů. Amazon Prime je nicméně tím třetím vzadu za Disney+ a Netflixem, od něhož se nečeká rozseknutí streamovacích válek, minimálně do náletu seriálového Pána prstenů, že by ho měl blíž ke konkurenci ale posunout zrovna tenhle rodinný projekt, tím si moc jistý nejsem. Je to taková sympatická spotřebka, ale nic extra, kvůli čemuž byste začali hledat kartu s chutí zalepit další předplatné..

The Aeronauts: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Jako kdybych sledoval dva filmy v jednom. Ten první je spin-off Teorie všeho, ve kterém se Eddie Redmayne a Felicity Jones přesunou ještě o dalších o 100 let hlouběji do minulosti, kde se snaží najít základy meteorologie a lásku. Ten druhý je relativně originální survival (kolik znáte filmů, které by se odehrávaly v horkovzdušném balónu?), ve kterém se dvojka odvážlivců vypraví vzhůru do oblak. Souhlasím s vámi, také mě zajímá především film číslo 2 a už z traileru je jasné, že se nepůjde až na dřeň a zesláblá „aeronautka“ Felicity si nezachrání život pojídáním Eddieho. Místo toho nás čekají docela dechberoucí pohledy na nekonečná mračna, motýli žijící kilometry nad zemí a první očuchávání vesmíru. S realitou to tedy nebude mít skoro nic společného, ale na velkém plátně by to mohlo být fajn.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace