Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Terminator Genisys | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 01.07.2015
CZ premiéra: 09.07.2015
režie: Alan Taylor
hrají: Arnold Schwarzenegger, Jason Clarke, Emilia Clarke, Jai Courtney, J.K. Simmons

Terminator Genisys: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ano, tak takhle, dámy a pánové, takhle budou dnešní děti chápat Terminátora. Alan Taylor je totiž nejen hanebný režisér, ale i prznitel klasiky, a tak se nestydí ze zemité a syrové sci-fi udělat popíkoidní omalovánky, v nichž se triky plýtvá a plýtvá. Jasně, trailerové řemeslo je tu na maximu - strůjci kampaně už vyrukovali se všemi berličkami, a tak do nás perou náramné osudové chorály a vytahují z filmu veškerá myslitelná digitální lákadla. Spoilerují i pokusy o humor a Arnoldovy všelijaké eskapády. Jako by se blockbusterová elita ucházela o to, kdo na MZ vyhraje anketu o bitku roku, a tak po Stathamovi s Rockem a Hulkovi s Hulkbusterem dochází i na klinč postaršího Arnieho s mladým Arniem. Na papíře to holt nemuselo dopadnout marně a videoklipové podání je OK, omladině dokonce může zvedat tep. Filmu ale nevěřím ani zbla.

Terminator Genisys: TV Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

To si fakt snad dělaj šprťouchlata! Vypadá to jako laciná televizní pocta Terminátorovi. Tomu prvnímu, druhému i třetímu. Vyzobávají se z něj nejslavnější scény a ikonické záběry a spojují se v akční sci-fi, které budí výhradně rozpaky. Tohle nám má urvat zorničky? Ne, to se fakt nedaří... Je hlavně smutné zjišťovat, že tvůrci už nemají na skladě vůbec nic, s čím by mohli vyrukovat a oslnit a že se fakt zadrháváme jen u levných variací, jež mají dost možná tolik síly, aby zacementovaly režiséra Alana Taylora mezi největší packaly filmové historie. Nouze, strašlivá nouze o kulervoucí záběry. Bolí to u srdéčka.

 

Terminator Genisys: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Se Super Bowl Spoty je to extrémně jednoduché. Vezmete ty nejvíc kulervoucí záběry, které jste natočili pro svůj stamilionový blockbuster, a semelete je do co nejoslnivější půlminutové koláže. To znamená, že by měl mít famózní reklamu i ten nejblbější letní projekt, někdo ale holt nezvládá ani tohle. Ano, Arnie je Arnie, ale jeho comebacky už se trochu okoukaly a tenhle pořád nenabízí nic moc zajímavého. Jeden převrácený digiautobus, jedno trikově failové "osudové" setkání, jeden parazit na slavném T-1000... a to je všechno? Pokud pátý Terminátor nedrtí bulvy tady, vážně se máme čeho bát.

Terminator Genisys: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kdyby nešlo o Terminátora, asi bych byl mnohem spokojenější. A kdyby v televizích furt nerotovaly geniální Cameronovy fláky, neremcal bych tak nahlas nad tím, že se padlá série rozšíří o biják, jenž přeci jen vyznívá oproti T1 a T2 sterilně a bezbolestně. Jenže od Alana Taylora čekat zázraky nemůžeme, jeho zadání navíc není snadné. Objektivně je nicméně třeba uznat, že trailer je zkonstruován zručně a že záběry v něm rozhodně nevypadají trapně, hnusně nebo vyloženě lacině. S ohledem na výsledný film je to ale furt málo, protože místo sci-fi události roku, která v Arnieho předguvernátorském období zvládla lomcovat celou kinematografií, dostáváme naleštěný a jaksepatří drahý, ale přeci jen poněkud zaměnitelný blockbuster bez charismatu. Mimochodem je zarážející, jak moc musí i pátý film spoléhat na parafráze ikonických momentů a vět z dvojky. Trochu smutné.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace