Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Temný dům | The Night House | 2021
csfd  imdb
US premiéra: 20.08.2021
CZ premiéra: 19.08.2021
režie: David Bruckner
hrají: Rebecca Hall, Stacy Martin, Samantha Buck, Patrick Klein

Temný dům: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Ale proč ne. Temný dům sice materiálem "láká" spíše na neurážející hororovou rutinu, která nenabídne nic moc objevného, traileroví fachmani se však celkem snaží i pomocí pozitivních ohlasů lákat asi nejlépe, co to jde. Nová upoutávka má tak i díky krátké stopáži solidní drajv i hezky mrazivou atmosféru a Rebeccu Hall vidím všude rád. Na druhou stranu tu však není moc prostoru na to, aby se pořádně šláplo na plyn a nějaká lekačka či výjev, který by fandy děsu nalákal do kina, tu pořád chybí. Na propršený večer doma s vystrašenou holkou po boku by ale mohl tento horůrek pořád docela fajn. O tom, že se Temný dům zařadí mezi letošní hororové kino hity, ale pořád trochu pochybuji.

Temný dům: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

S horory se poslední covidové měsíce roztrhnul pytel a Noční dům bych na základě traileru zařadil do lepšího průměru. Samotná upoutávka se krvavým stopám neviditelného predátora věnuje především ve své první polovině. V té druhé nám střihač traileru snad neprozradil pointu a mindfuck s roztříštěnou multidimenzionální osobností (nebo co to je) bude ve filmu pořádně osvětlen a rozveden. Řemeslo tu každopádně prosvítá áčkové (režírující Bruckner už v Rituálu ukázal, že umí) a já se sice na horor netěším jako na smilování, ale zvědavý rozhodně jsem, čemuž pomáhá i přítomnost Rebeccy Hall, která je na ploše dvou minut přesvědčivá a její vyděšený kukuč znovu funguje na jedničku. Když už jsme u té brunetky a hororů – nenápadně sem na závěr propašuji doporučení na podle mého názoru trochu nedoceněnou duchařinu The Awakening.

 

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace