Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Tarzan 3D | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Reinhard Klooss, Holger Tappe
hrají: Kellan Lutz, Jaime Ray Newman, Spencer Locke, Robert Capron, Mark Deklin

Tarzan 3D: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Pořád to na první ligu není. Němci se sice Tarzana snaží prodat v co nejatraktivnějším trailerovém hávu, béčkový animák ale vždycky bude béčkový animák. Rádoby dynamičtější minutový sestřih pak jen odhaluje jeho chabé, nešetrně ukradené základy, které rozhodně nejsou tím, co by se mělo tlačit dopředu. Chce to víc hravosti, víc humoru... víc Jane. V téhle podobě totiž Tarzan jen vrší předvídatelnou nudu a žene drobotu do náruče konkurence. Už tak dost slabé konkurence...

Tarzan 3D: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

No... aspoň že se to tvůrci nebojí říct na plnou hubu. Tarzan je zatím nejkrvežíznivější vykrádačka Avatara, a to i s kompletní zápletkou, která se točí kolem supervýkonného šutru. Tenhle laciný evropský animák je zkrátka podlézavé zvěrstvo až běda. Tahle hra na jistotu má ale i jednu dost nečekanou výhodu. Jakkoliv lacině to celé vypadá, po tomhle traileru bych si Tarzana v krajním případě pustil raději než většinu áčkových animáků z poslední doby. Všechny ty mimoně, šneky a papoušky bych prostě z fleku vyměnil za hodinku a půl s divochem a blonďatou Jane, protože se tu někdo alespoň snaží o špetku dobrodružného blbnutí. Asi je to celkem kacířský názor. Ale u tohohle mi zatím kopřivka vážně nenaskakuje zdaleka tolik jako u Turba, Letadel nebo Ria 2.

Tarzan 3D: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Chce to vypadat jako Avatar, ale neobstojí to vlastně ani mezi obyčejnými animáky. Od klasického disneyovského Tarzana samozřejmě je potřeba se odlišit. Jenže tímhle způsobem, kdy je kompjůtrová animace postav strašně toporná a pohyby figurek klopotné až běda, to asi nevyřeší. Od Camerona se sice okoukává aranžování 3D atrakcí, nad nimiž se bude skákat i poletovat vrtulníkem, v tomhle technickém balení to ale samozřejmě není žádné dechberoucí divadýlko, ale prostě jen podhulený evropský animák.

Tarzan 3D: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ne, tohle vážně není intro k videohře. Ale ani sequel klasického disneyovského animáku, který za zvuků písní od Phila Collinse vlastně pomáhal se završováním éry před nástupem Pixaru a 3D CGI hitů. Tohle je prostě německý pokus prosadit se na globálním trhu. Chytře je přitom pracováno s tématem zcela srozumitelným, už poměrně dlouho nevytěženým a velmi vlídně přijímaným nejen na anglosaských trzích. Každá generace potřebuje svého Tarzana, bohužel nová adaptace zatuhla někde na půl cesty mezi tou fajnovou skákačkou z raných dob PlayStationu a tuctovým animákem. Můžeme sice sousedy chválit za výborně udělané pohyby, kdy opičky poskakují zas jako živé, ale se stylizací a vůbec technickým podání ksichtů si výtvarníci rozhodně mohli líp vyhrát. Teaser hodně zachraňuje hudba, na tři hvězdy to ale jednoduše nestačí.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace