Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Tales of an Ancient Empire | 2010
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Albert Pyun
hrají: Kevin Sorbo, Ralf Moeller, Whitney Able a slíbení Val Kilmer a Christopher Lambert

Tales of an Ancient Empire: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

Drahý Uwe! Přijmi naši omluvu a závazný slib, že si na znak pokání za všechny pomluvy hromadně koupíme dvdčka a blučka s Ve jménu krále a vystavíme je na poličce hned vedle rozšířených edicí Pána prstenů. Po uvedení tohoto traileru se v angličtině přestalo používat slovo „shit“ a bylo oficiálně ze zákona nahrazeno výrazem „pyun“ (česká forma pyjun). Na počest tvůrce, jehož nejslavnějším filmem zůstává Kyborg s Van Dammem, pak natočil impozantní sérii více či méně guilty trashů, ale svým čerstvým počinem dosáhl nemožného – z dna se ještě zavrtal hluboko pod povrch. Až do kanalizace. Fantasy blábol je prezentován v „necenzurovaném“ traileru (jsou tam kozy), který je stejně pekelný jako samotný film (mám ho doma, je to zážitek). Imbecilní hudba hraje k naprosto nefunkčnímu sestřihu, vedle kterého je trailer na Jarmareční boudu pecka srovnatelná s kampaní na 300. Upírky cení tesáky, triky vypalují oči a Kevin Sorbo se pokouší hláškovat (taky je vám ho líto?). Něco takového se vidí opravdu zřídka. Utrpení se změní v čekání na „hvězdy“, které uvádí IMDb. Ralph Moeller se opravdu mihne, Val Kilmer a Christopher Lambert se nedostaví. Netrapte se tím – ve filmu taky ne.

P. S.: Snímek má 86 minut. Skončí však po 70 minutách, zbytek jsou nejpomalejší a nejdelší titulky v dějinách kinematografie (každé jméno proletí obrazovkou samostatně, až pak jde další). Na konci je přilepené povzbuzující „to be continued“. Je to snad pilot televizního seriálu? Nikdo neví.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace