Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Tajemná zahrada | The Secret Garden | 2020
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Marc Munden
hrají: Colin Firth, Julie Walters, Jemma Powell, Maeve Dermody, Sonia Goswami

Tajemná zahrada: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Nevím, patřit do cílové skupiny (tedy být dítě), asi bych se po této upoutávce do kina nehrnul. Spíš bych řekl tátovi, ať mě vezme na taktéž velikonoční dvojku Králíčka Petra, nebo mi pustí doma Ledové království 2. Druhý trailer na Tajemnou zahradu je sice po řemeslné stránce fajn, materiál ovšem působí dosud značně sterilně a nemá svým malým divákům moc co nabídnout. Ano, pořád z toho může vypadnout obstojná pohádka o dětském přátelství, v níž bude všechno to digitální zvířectvo jen hezkým prostředníkem. Tvůrcům se ale nedaří tuto látku vůbec prodat a ani účast dvou známých tváří tomu moc nepomáhá. Spíš tu Colin Firth a Julie Walters působí jako to poslední marketingové stéblo, jehož se studio stejně nedokáže pořádně chytnout. Tohle na divácký hit prostě nevidím.

Tajemná zahrada: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Producenti Harryho Pottera a Paddingtona vrací úder, takže vás asi nepřekvapí, že jejich nová fantasy čaruje s příběhem malého sirotka v neskutečném světě. Tentokrát je onou opuštěnou dětskou duší holčička a oním světem kouzelná zahrada, kde procesory počítačů pomáhají na maximum rozbujet vegetaci. Do toho sice mluví oscaroví Colin Firth a penzionovaná Julie Walters, primární jsou ale digitální orgie takřka avatarovského typu, kde děti skotačí v pestrobarevně úžasném světě plném přírodních krás. Faktor X tu úplně necítím, to ale neznamená, že by nemohlo jít o povznášející a jaksepatří okouzlující fantasy pro celou rodinu. 

 

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace