Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Syn | The Son | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 11.11.2022
CZ premiéra: nestanovena
režie: Florian Zeller
hrají: Hugh Jackman, Vanessa Kirby, Laura Dern, Anthony Hopkins, William Hope

Syn: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Ohlasy na Syna bohužel nejsou tak znamenité jako svého času byly u Otce, přesto však novinka režiséra Floriana Zellera s božským obsazením Jackmana, Hopkinse, Kirby a Dern působí jako to poctivé rodinné drama, v němž si všichni projdou peklem, a každý přitom bude trochu v právu. Jinými slovy to působí jako život, a takové filmy jsou zaprvé vzácné, a zadruhé jim člověk rád ledacos odpustí. Bohužel ale realitu nezjistíme kvůli posunuté premiéře až do února příštího roku, což jistě odráží oscarové ambice, ale zároveň trochu zamrzí, protože bychom si samozřejmě názor raději udělali co nejdřív. Ukázka jako taková je pak rozhodně povedenější než teaser, zároveň je to takový ten dramatický standard, ke kterému se fakt nedá moc napsat. V recenzi to časem snad napravím.

Syn: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Florian Zeller diváky uzemnil emotivním a výtečně natočeným Otcem a novinka The Son (znovu podle jeho divadelní hry) bude prakticky jeho pokračovatelem, který bude opět zkoumat rodinné vztahy a těžké životní situace. Tentokrát se však od sklonku života přesuneme ke komplikovanému vztahu otce a syna, kteří se k sobě budou snažit najít cestu. Teaser toho mnoho neprozrazuje a dá se očekávat další velmi silný a realistický pohled na rodinný konflikt, zatím se však láká zejména na výtečné herecké obsazení v čele s Hugh Jackmanem, který bude možná pomrkávat po Oscarech. Ostatně stejně jako samotný Zeller. Taková teaserová sázka na jistotu, co sice diváka ze židle nezvedne, ale na ambiciózní projekt upozorní přesně tak, jak má.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace