Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Svatba na bitevním poli | 2008
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 10.01.2008
režie: Dušan Klein
hrají: Bolek Polívka, Josef Somr, Zlata Adamovská, Jan Budař, Jiří Langmajer

Svatba na bitevním poli: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Dobré věci přicházejí v párech. Rozpoutané peklo – Sopka. Drtivý dopad – Armageddon. Wyatt Earp – Tombstone. Když hlavní hrdina Zbouchnuté Ben Stone vyslovoval tuhle věčnou pravdu, patrně netušil, že český trailerový byznys zná stejně zářné combo: Na vlastní nebezpečí a Svatbu na bitevním poli. Ale zklamu vás, zlatíčka. Dnes nás Dušan Klein neobšťastnil stínem helikoptéry ani závěrečným bonmotem s fajfkou v puse. Naopak, vytáhl se s jednou slušnou kamerovou jízdou, rogalem a jakž takž ubíhajícím trailerem. Navíc má k ruce Bolka Polívku, který by nemohl být za zoufalce snad ani v 5 proti 5 s rodinami Petra Kotvalda a Horsta Fuchse. Proto dnes jednu hvězdičku přičítám. Na druhou stranu, pořád se nám hlásí standardní domácká (ano, standardně tragická!) podívaná kameňákovského střihu, která čpí troškovinou až do sousední vísky. Kleinova sestava hrdě pěje své „buranissimo“ už od počátečního výkřiku s rozhlasem a řvaním, přidává se potřebná dávka product placementu (Bramac!), nahotinek (Jana!), zhovadilých výjevů jak ze Slunce sena (hospoda a kadibouda!) a zakončí to velkohubým tvrzením, že „všechny to bude zajímat“. Takže, teď už jen trailer na Nejkrásnější hádanku a můžem zavřít krám.

Svatba na bitevním poli: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Jestli se pánové snaží o originalitu, pak mají smůlu. V honbě za zrůdnějším teaserem přece jen vede pohádkový Zdeněk Troška, který ze sebe na rozdíl od Kleina vyždímal i zajímavý monolog. V jednom si ale nenáviděný fousáč s Dušanem nezadá - ve smyslu pro velmi špatný humor jsou si rovni. Což o to, hlasatelský úvod se dá snést. Budiž. Jakmile ale na scénu nastoupí štáb se zmraženými úsměvy a panem režisérem v čele, budete si připadat jak ve filmovém pekle. Když o tom tak přemýšlím, máme tu jasného vítěze v soutěži o nejhorší pózu století. Neskončí jen u ní. Následuje samozřejmě výčet všech hereckých osobností, protože na nic jiného se "čeští bardi" beztak nezmůžou. A když už člověk doufá, že je to nejhorší za ním, nasadí tomu Klein korunu geniálním "Co ještě tam děláš, proboha?". Tři - dva - jedna: SMÍCH! Že ne? Hmm, asi nás, diváky, nemá pan Klein tak krásně vycvičené. Jedno je ale jisté - pokud tenhle klenot opravdu vypustí do světa, možná na tu hubu spadne dřív, než se rozletí.

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace