Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Střídavka | 2022
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 04.08.2022
režie: Petr Nikolaev
hrají: Jitka Čadek Čvančarová, Martin Hofmann, Eva Holubová, Anna Polívková, Kristína Svarinská

Střídavka: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Tak jako jo, měli jsme tu horší i dementnější trailery, o tom se vůbec hádat nebudu a to, že to vypadá jako film (pro spoustu českých režisérů meta, na kterou nedosáhnou během celé své kariéry), to taky Střídavce přiznávám. Ale jinak je tam vlastně co? Nemám sice pocit, že jsem viděl celý film, velkou většinu však jo a hlavně – a v tom tkví největší problém – to vypadá, že půjde o komedii, co je vlastně o ničem. Není to moc vtipné, není to moc dramatické, ale je to asi ze života a jakoby trailer doufal, že to bude jisté divácké skupině stačit. Že prostě lidi půjdou do kina, aby se dívali na jiné lidi, kteří jsou taky rozvedení a taky mají problém sladit svoje životy se současným a minulým vztahem a nějak do toho ještě zakomponovat děti. A ujistí se, že filmoví hrdinové to mají stejně jako oni a pak půjdou domů. Tohle fakt může fakt stačit jen těm nejméně náročným divákům. Jo a Martin Hofmann, jakkoliv mě jako herec baví, už se začíná v téhle poloze životem udřeného suveréna dost okoukávat.   

Střídavka: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Je fakt rok 2022? Musím se podívat do kalendáře... Těžko se věří, že i v tak požehnaném letopočtu se může sázet na fórky s náhlým omdlíváním a rozvíjet bizarní důchodcovské gagy se zmatenou babičkou, která nepozná, že je telefon telefon, ale nazývá ho malou černou krabičkou (navíc je jí Eva Holubová, což je bizár o to víc). Patnáct let poté, co jsme se za tuhle polodemenci smáli Svěrákovi ve Vratných lahvích... Ale celkem to sedí k celé téhle látce, která je domácí romantickou echt klasikou, spotřebního a tuctového typu, a při letošní inflaci a devalvaci tohohle žánru se bude modlit za to, aby podobně jako u Známí neznámí zafungovalo alespoň kouzlo Martina Hofmanna a spíše méně nároční diváci se zase jednou dostavili. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace