Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k filmu Strážci Galaxie

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
reaguje na: Ex-SOLDIER
:-
706946
*:-*
706945
0 0
reagovat
V 10ti letech zemřel mýval Oreo, Rocketův předobraz. :(

link
706945
V 10ti letech zemřel [url=https://i.imgur.com/1nXlxSL.jpg]mýval Oreo[/url], Rocketův předobraz. :( [url=https://movieweb.com/oreo-raccoon-dies-guardians-of-the-galaxy-rocket-inspiration/?fbclid=IwAR3ghKAj2pVu3yASdi986zG_vYkw7LA63xIZz0Ut8JpCkyI8Tjy-Geu4J2w#_=_]link[/url]
0 0
reagují: connor
reagovat

Stereotypní Marvelovka za velký prachy.....a nebo?


Tak jsme se tu zase jednou setkali před obrovským plátnem a čekáme další audiovizuální zážitek za velký peníz, nebo před monitorem a doufáme, že bude alespoň něco slyšet, a že si před "kameramana" zase nesedl dvoumetrový špek s afrem. Ano uhodli jste to správně.
Čeká nás další marvelovský blockbuster.

A o čem to je tentokrát? No máme tu různorodou skupinku složenou z charizmatického, ale v porovnání s jeho druhy slaboučkého človíčka, kterého od bezejmeného vojáka dělí pouze okolnosti, odvaha (murrican hero jak se patří) a nějaké to vybavení. Sexy, rádoby badass holčiny, které se nedá věřit a která nesmírně vyniká v boji (tentokrát v zeleném). Zpomaleného svalnatce s velkým smyslem pro čest na úkor kapacity mozku. Cynického, geniálního a po zuby ozbrojeného sobeckého hlaškaře, kterému však jde nejvíce o ostatní a nakonec tu máme skoro neporazitelného frajera s malou slovní zásobou, neuvěřitelnými schopnostmi a problémy se vztekem. Tato squadra se musí postavit nejen nesmírně silnému nepříteli, ale i problémům uvnitř.
Prosím velký potlesk pro.........

Avange!!! -tedy
Guardians of the Galaxy!!!

Ano. To vše je pravda. Jedná se o vesmírnou verzi Avengers (všichni co se pohybují v Marvel universu to vědí už dávno). A ano. Je to odvar ze starých, úspěšných kousků, plný chyb a nedostatků a ani se za to nestydí. Je tu však jedno obrovské ALE!
Ono to funguje!!

Všechny výše zmiňované nedostatky jsou dokonale vyváženy lehce dětinským humorem a chytlivými hláškami, které si budete ještě dlouho pamatovat (teda alespoň do dalšího "komiksáku"). Zapomeňte na 20 nepřehledných akčních scén jako v Avengers. Akce je zde výborně vymyšlená, chytrá, s občasnými zábavnými vsuvkami, nabitá *holyshit* momenty (bromance mezi Rocketem a Grootem obměkčilo i moje haterské srdce) a hlavně...víte co se děje.

Kdykoliv vaše oči zaznamenají nějakou anomálii (pár jich tam je), ihned na ni zapomenete, protože se právě stalo něco překvapivého nebo vtipného.

Abych pouze nechválil a nezněl jako 12-ti letá fangirl.
Největším kamenem úrazu tohoto kousku je záporák. Jak už všichni víme, zvykem komixovek je postavit silného charizmatického (ať už kladně nebo záporně) zlouna, proti hrdinovi, který hledá sám sebe a svůj skrytý potenciál. Ta druhá část se celkem povedla, ale ta první...meh. Ronan (Někdo mu tak říká. Mně spíš připomíná modrou Whoopi Goldberg s potřebou kroutit čelistí) je nesympatická, necharismatická, jednodimenzioalní postava, která byla násilně vhozena do příběhu, aby měli "Strážci Galaxie" tu galaxii před čím strážit. Jako mnoho jeho předchůdců dojel na problémy s monology. Dalším problémem filmu je samotný konec, který se zdál až moc pohádkový a naivní. Ten mi však zas tak moc nevadil díky Quillově finální hlášce (a do mně :D).

Abych to shrnul. Tento kousek je jeden z lepších počinů marvelovské kinematografie poslední doby a rozhodně se neztratí v moři sequelů a zaslouží si chválu.

P.S. - Mordrásek FTW
432664
Tak jsme se tu zase jednou setkali před obrovským plátnem a čekáme další audiovizuální zážitek za velký peníz, nebo před monitorem a doufáme, že bude alespoň něco slyšet, a že si před "kameramana" zase nesedl dvoumetrový špek s afrem. Ano uhodli jste to správně. Čeká nás další marvelovský blockbuster. A o čem to je tentokrát? No máme tu různorodou skupinku složenou z charizmatického, ale v porovnání s jeho druhy slaboučkého človíčka, kterého od bezejmeného vojáka dělí pouze okolnosti, odvaha (murrican hero jak se patří) a nějaké to vybavení. Sexy, rádoby badass holčiny, které se nedá věřit a která nesmírně vyniká v boji (tentokrát v zeleném). Zpomaleného svalnatce s velkým smyslem pro čest na úkor kapacity mozku. Cynického, geniálního a po zuby ozbrojeného sobeckého hlaškaře, kterému však jde nejvíce o ostatní a nakonec tu máme skoro neporazitelného frajera s malou slovní zásobou, neuvěřitelnými schopnostmi a problémy se vztekem. Tato squadra se musí postavit nejen nesmírně silnému nepříteli, ale i problémům uvnitř. Prosím velký potlesk pro......... Avange!!! -tedy Guardians of the Galaxy!!! Ano. To vše je pravda. Jedná se o vesmírnou verzi Avengers (všichni co se pohybují v Marvel universu to vědí už dávno). A ano. Je to odvar ze starých, úspěšných kousků, plný chyb a nedostatků a ani se za to nestydí. Je tu však jedno obrovské ALE! Ono to funguje!! Všechny výše zmiňované nedostatky jsou dokonale vyváženy lehce dětinským humorem a chytlivými hláškami, které si budete ještě dlouho pamatovat (teda alespoň do dalšího "komiksáku"). Zapomeňte na 20 nepřehledných akčních scén jako v Avengers. Akce je zde výborně vymyšlená, chytrá, s občasnými zábavnými vsuvkami, nabitá *holyshit* momenty (bromance mezi Rocketem a Grootem obměkčilo i moje haterské srdce) a hlavně...víte co se děje. Kdykoliv vaše oči zaznamenají nějakou anomálii (pár jich tam je), ihned na ni zapomenete, protože se právě stalo něco překvapivého nebo vtipného. Abych pouze nechválil a nezněl jako 12-ti letá fangirl. Největším kamenem úrazu tohoto kousku je záporák. Jak už všichni víme, zvykem komixovek je postavit silného charizmatického (ať už kladně nebo záporně) zlouna, proti hrdinovi, který hledá sám sebe a svůj skrytý potenciál. Ta druhá část se celkem povedla, ale ta první...meh. Ronan (Někdo mu tak říká. Mně spíš připomíná modrou Whoopi Goldberg s potřebou kroutit čelistí) je nesympatická, necharismatická, jednodimenzioalní postava, která byla násilně vhozena do příběhu, aby měli "Strážci Galaxie" tu galaxii před čím strážit. Jako mnoho jeho předchůdců dojel na problémy s monology. Dalším problémem filmu je samotný konec, který se zdál až moc pohádkový a naivní. Ten mi však zas tak moc nevadil díky Quillově finální hlášce (a do mně :D). Abych to shrnul. Tento kousek je jeden z lepších počinů marvelovské kinematografie poslední doby a rozhodně se neztratí v moři sequelů a zaslouží si chválu. P.S. - Mordrásek FTW
Stereotypní Marvelovka za velký prachy.....a nebo?
0 0
reagovat

kyller

432206
http://www.youtube.com/watch?v=v-7Fs9HJvs0&t=1m28s
kyller
0 0
reagovat

TonyClifton

Ten film si pozriem v podstate len kvôli nemu. A dúfam, že na vedľajšie postavy sa to bude sústrediť čo najmenej.
432205
Ten film si pozriem v podstate len kvôli nemu. A dúfam, že na vedľajšie postavy sa to bude sústrediť čo najmenej.
TonyClifton
0 0
reagovat
:D:+
432204
*:D**:+*
0 0
reagovat
97 na rottenech, rating 8.2 z 31 recenzí. Metascore 77.

Zatím dobrý:+
432203
97 na rottenech, rating 8.2 z 31 recenzí. Metascore 77. Zatím dobrý*:+*
0 0
reagovat
432202
http://www.youtube.com/watch?v=8XQC2T_trmY *:D*
0 0
reagovat
Jsem na konci a zklamání. Materiál by si určitě zasloužil lepší péči. Pár skladeb je ucházejících, ale 90 % je klasický Zimmerovský dunění. Soundtrack bohužel postrádá jakejkoliv charakter.
432198
Jsem na konci a zklamání. Materiál by si určitě zasloužil lepší péči. Pár skladeb je ucházejících, ale 90 % je klasický Zimmerovský dunění. Soundtrack bohužel postrádá jakejkoliv charakter.
1 0
reagovat
Bates se teda vytáh :+
432192
Bates se teda vytáh *:+*
0 0
reagovat
a hlavně ty Nova Corps melodie!:+:+
432191
a hlavně ty Nova Corps melodie!*:+**:+*
0 0
reagovat
Oba soundtracky super!:+

The Final Battle Begins
Busted
Sanctuary
Kyln Escape
Collector + pár dalších, ale to už jsou asi spoilery.
432190
[link="https://www.youtube.com/playlist?list=PLyEowSbCtndB3M9A9OfxsKHuhkPBIWmM_"]Oba soundtracky super![/link]*:+* The Final Battle Begins Busted Sanctuary Kyln Escape Collector + pár dalších, ale to už jsou asi spoilery.
0 0
reagovat
Hlavně ty reakce neskutečně nadšený, podle metacriticu jediná smíšená a nejhorší recenze na 60% Paráda :+
432114
Hlavně ty reakce neskutečně nadšený, podle metacriticu jediná smíšená a nejhorší recenze na 60% Paráda *:+*
0 0
reagovat
Zatím stoprocentní Rotteny, rating 8.2 z 19 recenzí. Hype jak sviňa... :D link
432112
Zatím stoprocentní Rotteny, rating 8.2 z 19 recenzí. Hype jak sviňa... *:D* http://www.rottentomatoes.com/m/guardians_of_the_galaxy/
0 0
reagovat
432075
[link="http://i.imgur.com/vj9hJ14.jpg"]"To challenge them is to court death."[/link] Tomu se říká teaser.*:D*
0 0
reagovat

James Gunn o Planet Hulk

432056
[link="http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=103982"]link[/link]
James Gunn o Planet Hulk
0 0
reagovat
432055
[link="https://www.youtube.com/watch?v=EzI-U1Fh9zc"]Nový 5min. klip[/link]*:+*
0 0
reagovat
ROCKET RACOON – David Novotný :D:+

Mně to přijde jako hodně kvalitní obsazení, určitě prubnu i dabing. Jinak třeba ten Bartůněk je operní zpěvák, hlas má jak zvon, hodně vtipná a výborná volba. Hynek Čermák (drsný polda z Cirkusu Bukowski) na záporáka supr volba. Stránský, Zahálka mají taky hodně zvučný hlasový projev. Říčaře si moc odnikud nevybavuji, ten hlas neznám a bavit se o hlasových kvalitách Táborského a Balzerové snad nemusíme.

Možná se pletu a výsledný dabing bude stát za prd, ale kvalitnější obsazení dabingu hraného filmu jsem dlouho neviděl. Hlavně v dost případech vtipný a trefný. Zase a znovu mi přijde, že se tu dabing zbytečně hateuje, jenom protože je to dabing a angličtina je tak cool... ;)
432052
ROCKET RACOON – David Novotný *:D**:+* Mně to přijde jako hodně kvalitní obsazení, určitě prubnu i dabing. Jinak třeba ten Bartůněk je operní zpěvák, hlas má jak zvon, hodně vtipná a výborná volba. Hynek Čermák (drsný polda z Cirkusu Bukowski) na záporáka supr volba. Stránský, Zahálka mají taky hodně zvučný hlasový projev. Říčaře si moc odnikud nevybavuji, ten hlas neznám a bavit se o hlasových kvalitách Táborského a Balzerové snad nemusíme. Možná se pletu a výsledný dabing bude stát za prd, ale kvalitnější obsazení dabingu hraného filmu jsem dlouho neviděl. Hlavně v dost případech vtipný a trefný. Zase a znovu mi přijde, že se tu dabing zbytečně hateuje, jenom protože je to dabing a angličtina je tak cool... *;)*
0 0
reagovat

dabing

RHOMAN DEY – Hynek Čermák, DRAX DESTROYER – Martin Zahálka, GAMORA – Antonie Talacková, GROOT – Tomáš Bartůněk, NEBULA – Adéla Pristášová, NOVA PRIME RAEL – Eliška Balzerová, PETER QUILL – STAR LORD – Roman Říčař, ROCKET RACOON – David Novotný, THE COLECTOR (SBĚRATEL) - TANELEER TIVIAN – Vladimír Beneš, YONDU UDONTA – Miroslav Táborský, KORATH THE PURSUER – Martin Stránský, RONAN THE ACCUSER – Petr Lněnička

Tak tomuhle se raději vyhnu.
432051
RHOMAN DEY – Hynek Čermák, DRAX DESTROYER – Martin Zahálka, GAMORA – Antonie Talacková, GROOT – Tomáš Bartůněk, NEBULA – Adéla Pristášová, NOVA PRIME RAEL – Eliška Balzerová, PETER QUILL – STAR LORD – Roman Říčař, ROCKET RACOON – David Novotný, THE COLECTOR (SBĚRATEL) - TANELEER TIVIAN – Vladimír Beneš, YONDU UDONTA – Miroslav Táborský, KORATH THE PURSUER – Martin Stránský, RONAN THE ACCUSER – Petr Lněnička Tak tomuhle se raději vyhnu.
dabing
0 0
reagovat
James Gunn mě na facebooku asi přesvědčil, abych si zajel do Prahy.
432049
[b]James Gunn[/b] mě na facebooku asi [link="https://www.facebook.com/jgunn/posts/10152569514159570"]přesvědčil[/link], abych si zajel do Prahy.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se