trailer vypadá luxusně. Netušil jsem, že se kolem toho točí až takovej příběh a vzhledem k tomu, že už mám tuhle americkou nigga kulturu hodně nakoukanou, hodně mě baví a tenhle film točí F. Gary Gray - rázem z toho je jeden z mých nejočekávanějších filmů tohohle roku.
|
reagovat
|



Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.