Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba | Star Wars: Episode I - Phantom Menace | 1999
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 09.02.2012
režie: George Lucas
hrají: Ewan McGregor, Liam Neeson, Jake Lloyd

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba: Trailer pro děti


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ne, to není fake. Ani blbej vtip. Ale jen do důsledku naplněná skutečnost, že první epizoda Star Wars je jednoznačně nejinfantilnější a pro rodinky s dětmi nejpřístupnější kapitolou ságy. Ewokové prominou, ale na nenáviděného Jar Jara, jeho šišlání, stoupání do hoven a paralyzování vlastního jazyka medvídci nemají. Jar Jar byl dementem první kategorie, pár dětí se mu smálo, a když kolem něj opulentně poletovaly kluzáky a hláškoval kluk, co sotva vychodil mateřskou školku, zacílily Star Wars na ty nejmenší diváky. A právě i je by bylo podle studia dobré zase dotáhnout do kin. Proto tu máme profesionálně střižený trailer s polopaticky rozverným komentářem, jenž je z části nesnesitelný a z části se trefuje do svého marketingového cíle. Smích, nebo pláč... to nechávám na vás.  

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba: 3D trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Na velkém plátně to musí být ultimátní zážitek. Chvilka napínání pomocí malého okna s útržky celé ságy, a pak BOOM: kluzákový závod v celé své kráse. V kině a ještě k tomu ve 3D. Děti u toho musí ječet radostí a fanoušci Lucasovy ságy vlastně také, bez ohledu na věk. Návrat Star Wars do kin je tak trochu splněným snem a Lucas si to očividně uvědomuje. Proto nám raději nepřipomíná, že je Skrytá hrozba plná prkenných hereckých výkonů a Jar-Jarových skopičin a všechny tyhle neduhy vynechává. Místo toho předhazuje vesmírné bitvy a střet Jediů s temným Darth Maulem, který díky podivnému barevnému podání chytil trochu méně exotický odstín (jen se nelekejte, v kině jsou barvy v pořádku a Maul nahnilý pomeranč nepřipomíná;). Na to slyšíme všichni, ani přes to ale Lucasovi neodpustíme, že z trailerové kampaně nevyždímal o trochu více. Skrytá hrozba je akce plná a i v klasické dvouapůlminutovce by díky tomu mohl trailer působit epicky. Stačilo by se konečně odprostit od provařených hudebních motivů a - když už prodáváme Star Wars nové generaci - vystřihnout pořádný trailer, vedle kterého by všechny ostatní blockbustery bledly závistí. Zatím to vypadá, že blednou jen Lucasovy ukázky.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace