Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Star Trek: Do neznáma | Star Trek Beyond | 2016
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 22.07.2016
CZ premiéra: 18.08.2016
režie: Justin Lin
hrají: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Idris Elba

Star Trek: Do neznáma: TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Třetí Star Trek už vybalil dost trailerů na to, aby stačil fanoušky přesvědčit, že to bude pecka. Jedna upoutávka spoléhala na akci, další na velkolepost a došlo i na nějaké ty velkohoubé řeči a osudovost. My už se těšíme dávno, studio je ale pořád nervózní, a tak vytáhlo do boje o poslední nerozhodnuté diváky s upoutávkou, která má něco přes minutu, permanentně v ní něco vybuchuje nebo se akčně hýbe, Sulu se tváří jako echtovní drsňák a každý, kdo zapomněl, že za kamerou sedí Justin Lin, si na tenhle fakt určitě rychle vzpomene. Výrazné bubny, spousta efektních záběrů a dokonale fungující připomenutí, že pár měsíců před Rogue One to hodlá pořádně rozjet i Star Trek. Na mě to funguje zabírá. A bez té umečené Rihanny možná ještě o kousek víc.  

Star Trek: Do neznáma: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Když čtvrtinu nové ukázky zabírají výjevy z předchozích dílů, nikdy to něvěstí nic dobrého. Tady navíc do uší zní Rihanna, což je ten poslední hlas, který by mě při cestování až na kraj známého vesmíru napadl. Na druhou stranu kombinace těch popíkových, leč naléhavých tónů možná pomáhá k tomu, aby prezentovaný materiál vyzníval sympaticky tučně. Osobnější momenty prošpikované trikovými výjevy tvoří přesvědčivý mix, na který by mohli přijít nejen trekkies. Zvlášť když kampaň teprve šturmuje a určitě se v ní bude tlačit jak na adrenalin, tak na trikové pozlátko a i smutek ze smrti Chekova. Já se vlastně dost těším.

Star Trek: Do neznáma: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Nevím, nevím. Je to sice správně blockbusterově načančané, ale chybí tomu abramsovské srdíčko. Neříkám, že bych potřeboval velký závěr trilogie a nějakou ultimátní hrozbu, oproti minulým dílům se ale příběh očividně drolí do spotřebního seriálu. Na jednu stranu je dobře, že konečně opustíme Enterprise a že nám trailer nevyzvonil celý příběh. Na druhou se ale moc není čeho chytit a celé to vypadá dost zaměnitelně. Ještě že tu máme neselhávající měřítko, tíživou hudbu a sympatické obsazení. Takhle se dá skoro odpustit, že to nikam negraduje, a jsou z toho slušné čtyři hvězdy.

Star Trek: Do neznáma: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Abrams je jenom jeden. Ale bylo by dobré, když by po jeho luxusní péči neodešel Star Trek zase do limbu. Postarat se o to má Justin Lin, který samozřejmě vyrukuje znovu s dynamickou a přetrikovanou akcí, jakou blockbusterově bodoval ve čtyřech dílech Rychle a zběsile a s tunou hlášek a řízných one-linerů, které pobaví. Z první ukázky to vypadá jako čirá popcornová zábava, co má svoje postavy ráda, což rozhodně není málo – nehraje se tu ale na osudovost, vypiplané vedení příběhu a pofidérní jsou i ty masky a papundeklové kulisy, jež od abramsovské fantasknosti vrací látku spíš k televizní usedlosti. Chápu, když někoho upoutávka naštve a zklame, ale stejně tak rozumím všem, co ji berou jako řízné vnadidlo na novou popcornovku.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace