Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Spirited | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 11.11.2022
CZ premiéra: 18.11.2022
režie: Sean Anders, John Morris
hrají: Ryan Reynolds, Will Ferrell, Octavia Spencer, Sunita Mani, Marlow Barkley

Spirited: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Vánoční koleda od Charlese Dickense je asi ta nejotravnější pohádka, jaká existuje a víceméně každé její zpracování mě nudilo. Proto letos dostaneme rovnou dvě, krom téhle blbiny s Reynoldsem a Ferrellem chystá Netflix ještě animák. A já zatím neplánuju koukat se ani na jeden z těch filmů a trailer na Spirited na tom nic nemění. Reynolds tu opět hraje Deadpoola, Ferrell znovu lehce naivního prosťáčka s dobrým srdcem a krom toho, že si občas dělají legraci z Dickense a jeho předlohy tu vlastně nic moc zajímavého není. Nevidím tu nápady, které by oprávnily tvůrce Spirited, aby mohli tvrdit, že natočili něco nového, bohužel tu však nevidím ani nějak zásadně nadprůměrné řemeslo nebo scény, které bych si chtěl užít na velké obrazovce. A v neposlední řadě jsem si donedávna myslel, že půjde o muzikál, nebo alespoň o film s muzikálovými vložkami, ovšem tady dostaneme nějaké to zpívání až v závěrečné koláži. A jinak? Jinak nic. Ferrell s Reynoldsem si jednou to svoje a doufají, že na to diváky zase nalákají. Nejspíš jo. Já mezi nimi však nebudu. Slovo „rutina“ tenhle trailer vystihuje absolutně a pravděpodobně to bude platit i o filmu.  

Spirited: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Někdy mám pocit, že streamovací platformy točí své nejambicióznější kousky jen díky generátoru klíčových slov. Že jim víc než o nějaké autorské vize nebo tvůrčí zápal jde o správnou kombinaci keywords a hlavně propletení řádně slavných jmen ze showbyznysu. Jen tak dokážu plně pochopit, proč se v jednom filmu spojí už věčně užvaněný ironik Ryan Reynolds s polozmateným Willem Ferrellem a přizvukuje jim k tomu Octavia Spencer, která z ukázky působí, že byla dosazena hlavně proto, že v obsazení chyběl držitel Oscara, žena a černoška. Zbytek je generický mix slov muzikál - Vánoce - Charles Dickens - komedie, na němž jsou vidět alespoň peníze, takže jde očekávat klasickou červenozelenobílou sváteční výplň, u které asi nikdo z rodiny umírat nebude, pokud by se ale někdo opravdu zamiloval do výsledného juchání, tak bych fakt překvapeně zíral. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace