Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Špióni v převleku | Spies in Disguise | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 25.12.2019
CZ premiéra: 26.12.2019
režie: Nick Bruno, Troy Quane
hrají: Karen Gillan, Will Smith, Tom Holland, Ben Mendelsohn, Rashida Jones

Špióni v převleku: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jo, vypadá to hezky, ale nemůžu se zbavit pocitu, že to nikoho nezajímá, a tudíž na to nikdo nepřijde. Špióni v převleku dávají na papíře perfektní smysl a animátoři se očividně neflákají. Kampaň ale za boha nemůže najít půdu pod nohama, a tak sází hlavně na jeden a ten samý fór a na akční koláže. Chtělo by to odvážnější dramaturgii, trochu víc příběhu (proč záporák ani nepromluví?) a možná i jasné vymezení mezi holubím a neholubím Willem Smithem. I nový trailer totiž všechno míchá dohromady takovým způsobem, že vlastně není jasné, co přesně se ve filmu bude dít. Jak říkám, materiálem to není. Traileroví fachmani ale potřebují silnější vizi, jinak chudáka Smithe čeká po Blíženci další výbušný propadák.

Špióni v převleku: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Will Smith má za sebou největší hit svojí kariéry (Aladin nedávno překonal tržby Dne nezávislosti), rozhodně tím ale letos nekončí. V říjnu totiž zkusí štěstí s akční sci-fi Blíženec, jen aby v prosinci přihodil ještě animák Špióni v převleku, jehož trailer je... prakticky stejný jako jeho teaser? Nechápejte mě špatně, je fajn vidět reklamní kampaň, která ukazuje jen první půlhodinu (?) filmu. Vystavět ale dvě upoutávky čistě na tom, že se Smith na konci promění v holuba a vidí svůj zadek, mi přijde buď jako lenost, nebo jako diletantství. Snad Špióni v převleku vědí, co dělají. Rámcově totiž vůbec nevypadají zle a docela mě zajímá, jak si holubí James Bond povede v akci.

Špióni v převleku: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Will Smith to rozjíždí na všech frontách a snaží se vrátit do absolutní hollywoodské herecké špičky. Víc by mu určitě měla pomoct trojka Mizerů nebo dvojky Suicide Squad a Bright, ale rozhodně je zajímavé sledovat, jak studio stojící za Dobami ledovými jeho vizáž lifruje do animáku, v němž se tak trochu řádí v intencích Úžasňáků – jen ne skrze comicsové stereotypy, ale prostřednictvím hi-tech špiónské gardy. Animovaný Smith tu vypadá tak trochu jako z Já, robot, o to možná smutnější, možná zajímavější je twist, když ho Tom Holland promění v holuba. Rodinná normálka. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace