Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Spider-Man: Homecoming | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 07.07.2017
CZ premiéra: 06.07.2017
režie: Jon Watts
hrají: Tom Holland, Michael Keaton, Zendaya, Maria Tomei, Robert Downey Jr.

Spider-Man: Homecoming: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Po pár forcích naskočí Spidey na tu klasickou velikášskou a rádobyosudovou blockbusterovou vlnu, která vrcholí záběry, které známe už od úvodní upoutávky. Jinak řečeno, první zvěřejněné atrakce z téhle comicsárny jsou i největším lákadlem ve chvíli, kdy kampaň vrcholí, což mě teda malinko zneklidňuje. Servírovaný matroš totiž kdovíjak epic nevyznívá. Na druhou stranu jako zábavná popcornová jednohubka obstojí bez sebemenších problémů - tomuhle podání sice schází ten youtuberský úvod přímo z Občanské války, takže výsledek není tak pestrý, jako u minulé ukázky, ale fandy furt naláká bez problémů. 

Spider-Man: Homecoming: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jednoduché, úderné.... a jo, plné spoilerů. Propagaci Spider-Mana řídí pánové ze Sony, takže není velkým překvapením, že se jede na krev. Stejně jako u minulé série upoutávky kašlou na překvapení a využívají úplně všechno, což znamená oběhnutí celého dějového oblouku od A do Z. Mezinárodní upoutávka startuje přímo na začátku filmu, jenž nám ukáže německou bitku Avengers ze Spideyho perspektivy, a pokračuje až k finále, v němž bude Michael Keaton lovit obří letadlo. Na nějakou eleganci se prostě nehraje, což na jednu stranu zamrzí. Na druhou ale Homecoming v tomhle balení docela šlape, takže si alespoň v nějakém ohledu zaslouží palec nahoru.

Spider-Man: Homecoming: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

No, moc dlouho Marvelu to experimentování nevydrželo. Kevin Feige i režisér Jon Watts už dlouho mluví o tom, že je Homecoming středoškolská komedie v superhrdinském kabátku, když ale do svého filmu nalijete obří peníze, v trailerech to prostě musí být vidět. Místo dalších hrátek s humorem a hudbou tak dostáváme učebnicové blockbusterové lákadlo, které naplno tasí Iron Mana a sází jednu velkolepou atrakci vedle druhé. Nepochybuju o tom, že bude výsledek někde mezi prvním a druhým trailerem - a sama o sobě tahle nálož samozřejmě funguje. Přeci jen mě ale trochu mrzí, že propagace sklouzla k popcornové klasice, kterou jsme od Spideyho přeci jen viděli už pětkrát.

Spider-Man: Homecoming: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

DELŠÍ AMERICKÝ TRAILER NAJDETE O KUS NÍŽ

Rozdíly mezi zároveň vydanými trailery pro Ameriku a zbytek světa mě vždycky fascinovaly. Zatímco v USA fasují zábavnou comicsovku s feelingem Johna Hughese, ostatní si mají vystačit s kratší (a údernější) blockbusterovou jízdou, která výraznějši sází na Michaela Keatona. Humorům, že Birdman konečně ožívá, bych se tu ladně vyhnul. Keaton je totiž už po dvou větách parádní a táhne do kina skoro víc než Downey s Hollandem. Ti samozřejmě vyrábějí přesně to, co fungovalo v Občanské válce, takže nemají co zkazit. A stejně si počíná i střihač, který sebejistě vrší popcornové výjevy a dává jim typicky marveláckou lehkost. O nějakém velkém nadšení bych ještě nemluvil, zatím jsme viděli jen pár střípků. Rozhodně jsem ale nabyl dojmu, že Návrat domů splní všechno, co Marvel tak hlasitě slibuje.

Spider-Man: Homecoming: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Makej, Spidey, makej! Zdá se, že na to máš. Pod supervizí Marvelu se Spider-Man může vrátit do top formy, tvůrci totiž rozhodně jdou štěstíčku naproti. Už třeba tím, že promovaný blockbuster nepůsobí tak přeplácaně, jako když Electro blýskal po celém New Yorku nebo když se v něm proháněli tři záporáci. Opravdu náctileté podání je osvěžením a marvelovskému comicsovému univerzu rozhodně sluší, tím spíš, když rozpustilé hláškování Tomu Hollandovi fakt jde od pusy. A když ekonomický potenciál ještě pomáhá sichrovat v překvapivé velké míře Iron Man a jako záporák přesvědčuje i v pár sekundách Michael Keaton, není prostor pro velké obavy.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace