Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Space Jam: Nový začátek | Space Jam: A New Legacy | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 16.07.2021
CZ premiéra: 15.07.2021
režie: Malcolm D. Lee
hrají: LeBron James, Eric Bauza, Jared Sullinger, Derrick Gilbert

Space Jam: Nový začátek: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Je to asi tak zábavné, jak se dalo čekat. LeBron prostě není Michael Jordan, příběh působí jako nastavovaná kaše a nový design slavných postaviček od Bugse až po Lolu vypadá poměrně ošklivě, na druhou stranu si dovedu představit, že to šlo obsadit i hůř, natočit mnohem otravněji a zkazit mi vzpomínky na dětství podstatně víc. Takže vlastně dobrý? Bohužel pak Warneři nezkouší tuctový materiál prodat ani nijak kulervoucími trailery (což asi v tomhle případě ani nejde), takže i když se mi ten druhý líbí o něco víc než ten první, pořád jsou to nanejvýš tři hvězdy a potiché meh.

Space Jam: Nový začátek: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Tak si King Konga letos vychutnáme evidentně ještě jednou. A s tím i tunu dalších ikonických postav z warnerovské historie. Druhý Space Jam totiž podle prvního traileru nehodlá moc spoléhat na nostalgii na první díl či fanoušky animáků Looney Tunes, ale chce být evidentně reklamou na celý archiv slavného studia plnou cameo roliček a narážek ve stylu Ready Player One či druhého Raubíře Ralfa. Což o to, proti tomu bych neměl ani popel. Jen je to celé zatím zarámováno hodně jednoduchou zápletkou. A nejen, že digitální podoba Bugs Bunnymu a spol. za mě zrovna moc nesluší, ale navíc tahle legendární animovaná partička není v první upoutávce využita tolik, jak by si zasloužila. Takže i když má upoutávka vlastně ten správný spád, ždímání warnerovských hitů může přinést ovoce a dětské publikum bude nejspíš spokojeno, na mě to zatím úplně nefunguje a rozpačité dojmy přeci jen převládají. Ale snad bude líp.

Space Jam: Nový začátek: Announcement Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Hvězdičkové hodnocení samozřejmě berte s velkou nadsázkou, tenhle sneak peek se totiž ani nesnaží něčím oslnit. Jde prostě jen o první rozhýbané oznámení, že se dočkáme nového Space Jam. Skoro po čtvrt století. A samozřejmě bez Michaela Jordana v hlavní roli, ale místo něj s LeBronem Jamesem, jenž má k megahvězdnému statutu Air Jordana aktuálně v NBA nejblíž. LeBron má na sobě dres animované Tune Squad a kolem je spousta barviček, aby se děťičky mohly začít těšit, až jim rodiče zase dovolí chodit do kina. Dospělému divákovi ale asi dojde, že tohle nebude kdovíjak ambiciózní podívaná, ale spíš jen konkurence pro dvojku Ježka Sonica. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace