Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Sinister 2 | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 21.08.2015
CZ premiéra: 10.09.2015
režie: Ciaran Foy
hrají: Shannyn Sossamon, James Ransone, Lea Coco, Tate Ellington, Nicholas King

Sinister 2: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

To, že to neexistuje, neznamená, že vám to nemůže přinést noční můry. Chytře zvolená úvodní dialogová linka předjímá podlé záměry svých tvůrců, kteří se rozhodně snaží. Do filmu se toho narvalo zjevně spoustu, pracuje se na mytologii a uvidíte tu hromadu hororových propriet, které obnáší strašidelné obrazce, děsivé symboly, upalování, mučení, podrezávání tepen, ďábelské rituály, nechutné filmové nahrávky a samozřejmě častou konfrontaci nebohých žen a dítek s ústředním bubákem a jeho pohůnky. Akorát charisma Ethana Hawkea tu chybí velmi citelně... Na druhou stranu střihač se snaží, seč mu nůžky stačí, snaživě rytmizuje hrůzy a celé dvě a půl minuty futruje do videa maximum děsu. Jen je pořád cítit, že půjde o klasickou dvojku. Tak trochu nastavovanou kašičku, která jen těžko bude tak hustá, jako když se děsilo poprvé...  

 

Sinister 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Scott Derrickson natočil před třemi lety výborný horor, který při malinkém rozpočtu vydělal plno peněz. Těch peněz bylo tolik, že pokračování hororu tentokrát nešlo na domácí nosiče a odbude si znovu premiéru v kinech. Máme z toho mít radost? Trailer nám zatím rozhřešení nedá. Znovu se budeme bát na děti vysazeného démona s neskloňovatelným jménem Bughuul. Tentokrát u toho ovšem nebude režisér jedničky (pouze produkuje) ani všudybyl Ethan Hawke. Místo něj se na plátně po mnoha letech zjevuje Shannyn Sossamon. Trailerové řemeslo je v pořádku. Práce se střihem a hudbou je na jedničku a chloupky se asi dvakrát podaří naježit. Bohužel to celé vyznívá tak trochu do ztracena a člověk má po zhlédnutí pocit, že už to všechno někde viděl. A v lepším podání. Doufejme, že se obavy nenaplní a v kinech nás nebude čekat další z řady laciných ždímaček parazitujících na svém povedeném předchůdci.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace