Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Sicario: Nájemný vrah | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 18.09.2015
CZ premiéra: 29.10.2015
režie: Denis Villeneuve
hrají: Emily Blunt, Benicio Del Toro, Josh Brolin, Jon Bernthal, Jeffrey Donovan

Sicario: Nájemný vrah: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Emily Blunt do těchhle rolí parádně sedí - zhruba jako Eva Green, akorát tolik netlačí na svou ženskost, neprodává svoji sexualitu a smyslnost. Ale zapadá to těchhle úloh parádně, jako drsná holka, co ani v nejmenším nepůsobí asexuálně. A to se cení. Servírovaný akčně-kriminální materiál je pak prvotřídní a v tomhle údernějším, hudebně vyostřenějším a víc gangsta podání baví ještě víc než minule. Teď ať to ještě dopadne dobře s výsledným filmem, slibných projektů s takhle výtečnými trailey, co zmizely v zapomnění, byly desítky.

Sicario: Nájemný vrah: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Je to vlastně jen sestřih minulé pecky. Ale zároveň i jedna malá velká minutová pecka. Na skromné ploše vidíme drama se slušně adrenalinovým podložím, takový návrat k Traffic - Nadvláda gangů v ostřejší a explozivnější verzi. Hrozně mě to baví a zírám, jak precizně vypadá každý záběr, jak se ze zádumčivého nezávisláka Villeneuva najednou stal špičkový hollywoodský řemeslník, co má každou scénu dokonale produkčně podchycenou, ale vypráví skrze ně chytré a psychologicky propracované příběhy s celkem zřejmým autorským otiskem. Velké herecké štace, ale i podívaná, napětí, akce a drsná zábava. Chceme, aby to klaplo, aby byl pak Blade Runner 2 v dobrých rukách krále Denise.

Sicario: Nájemný vrah: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

1. října! Pokud se nestane nějaká nekalost, tahle řízná thrillerová podívaná k nám dorazí 1. října! Ano, je to víc než čtvrt roku čekání, ale ohlasy jasně naznačují, že bude stát za to. Kanadský talent Denis Villeneuve (Zmizení) si před dvojkou Blade Runnera rozhodně neuříznul ostudu. A podle všeho natočil syrový napínák, ve kterém září Emily Blunt i Benicio del Toro. Jak toyhle zvěsti korespondují s první trailerem? Stoprocentně. Sicario sice nenabízí příliš originality, jako drsná žánrovka ale funguje na jedničku. Už těch pár výjevů se slušně zaryje pod kůži. A protože jsou zasazeny do pulzujících a slušně gradujících dvou minut, nedat čtyři hvězdy by byl víceméně zločin. Takže... kámoši, Benicio, ok?

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace