Strašnej sranec, scénář nedává smysl, bubák má od začátku neomezené schopnosti takže to negraduje a režisér umí dělat napětí jen stylem co nejvíc ztlumit zvuk a pak něco mega nahlas vybafne (takových otravných "lekaček" je tam asi 50 a ke konci už mě to totálně sra*o) jediný plus je občas dobrá hudba a neokoukaný prostředí...
|
reagovat
|

). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 