Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Saw 3D | 2010
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 29.10.2010
CZ premiéra: 04.11.2010
režie: Kevin Greutert
hrají: Tobin Bell, Betsy Russel, Cary Elwes, Gina Holden

Saw 3D: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Saw 7. Nebo Saw 3D. No prostě další porcování lidí na všechny způsoby, které se nevzdává trademarkové hudby a spousty ozubených udělátek. Tentokrát prý naposledy, je proto hezké, že Saw v plnohodnotném traileru řádně kouše. Úderná upoutávka sází na tu méně populární verzi třetího dé, na chvíli tak možná i zapomenete na to, že se opět jen lehce variuje to, s čím se ohromovalo před šesti lety. Hlavně že jsou tu blondýny v ohrožení a chladně se tvářící Jigsaw (asi ohraná otázka, ale... není už dávno mrtvý?), kterým tentokrát zdatně sekunduje kinosál polapených chudáků. Docela děsivá metafora, v teple domova ale kýžený efekt prostě není stoprocentní. Proto to bude jen za tři spokojené hvězdy, které sice zdaleka neznamenají natěšení k návštěvě kina, ale oceňují solidní práci, jíž tenhle trailer přes veškerou svojí lacinost je. Ale to všechno okolo? Úplně jiná písnička...

Titulky ke stažení ZDE.

Saw 3D: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ještě jste nic neviděli! Ehm… vážně? Já měl pocit, že jsme toho viděli zhruba šestkrát tolik, než jsme si jako věrní ctitelé prvního SAW zasloužili! Naštěstí za námi teď letí samé dobré zprávy. Comic-Con přinesl nejen první plakát a teaser, ale hlavně informaci, že sedmý film bude ve 3D… a bude poslední! Prý. Snad. Doufejme. Do háje, rovnou se modleme! SAW v tomhle definitivně pokračuje ve šlépějích Shreka. I zelený zlobr pokropil žánr živou vodou, získal spoustu napodobitelů, snesitelně vykrádal sám sebe, ale pak se stal směšnou továrnou na peníze, jež vrhla truchlivý stín i na první, originální a velmi povedený film. A když tvůrci věděli, že je pověst v háji, narychlo přešili čtyřku Shreka ve „finální kapitolu s očirvoucím 3D“. SAW tenhle postup do puntíku kopíruje, za což ale nemíním nikomu vzdávat hold. Uslyšíte jen úlevu, že ta hororová mučící maškaráda konečně končí. Prý. Snad. Doufejme. Do háje, radši se rovnou modleme!

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace