Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
S ledovým klidem | The Cold Light of Day | 2011
csfd  imdb
US premiéra: 06.04.2012
CZ premiéra: 12.04.2012
režie: Mabrouk El Mechri
hrají: Henry Cavill, [[Bruce Willis]], Sigourney Weaver, Óscar Jaeneda, Caroline Goodall

S ledovým klidem: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Takové milé bourneovské variace. Jenže jim chybí vlastní ksicht. Budeme-li trailer posuzovat výhradně co se týče řemeslných kvalit, jde o výtečnou práci, které hodně prospívá údernější hudební doprovod v druhé půlce. Materiál si pozornost vyslouží, přitáhne k prověřeným hercům, proti jejichž obsazování nemůže nikdo protestovat (stálice typu Willise a Sigourney Weaver uvidíme vždycky radši než Taylora Lautnera) a ani nevadí, že je bude zastiňovat stále neokoukaný Henry Cavill. Film ale pořád hrozí thrillerovou rutinou. A do té bychom čas, peníze a hlavně naše naděje vkládali velmi neradi.

Video: The Cold Light of Day trailer

S ledovým klidem: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Podobně nabušené trailerové finále už jsme tu jednou měli v ukázce na Úhel pohledu, vzpomínáte? I ten ale působil podstatně nadupaněji a alespoň to vypadalo, že si Pete Travis schovává nějaká ta esa z rukávu až na film samotný. Zato trailer na The Cold Light of Day působí dojmem, jako by scénu po scéně převyprávěl téměř celý film a pro sebe si nechal jen samotný závěr. Jenže ono to nijak fantasticky nepůsobí. Bruce Willis se sice drží svého "jsem tajný drsný agent" ksichtu č.3 a Henry Cavil překvapuje energickým projevem vzbuzujícím sympatie, ale těžko se ubránit dojmu, že pod rychlým střihem, pokoušejícím se navodit pocit hyperakčního filmu, se skrývá velice komorní thriller. Samozřejmě by to nebylo poprvé, co by nám střihoví specialisté v ukázce lhali, jenže tahle lež je až moc průhledná. Neříkám, že Cold Light of Day nepůsobí sympaticky a chci se nechat mile překvapit už jen kvůli stále zajímavějšímu Cavillovi. Jen bych možná první představení filmu od režiséra JCVD čekal v jiné podobě, která by více sedla k prezentovanému materiálu.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace