Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k filmu Rychle a zběsile 10

příspěvky 1 - 2 Napsat příspěvek
Trailer dnes v 17:00.
857832
Trailer dnes v 17:00.
1 0
reagovat
Tvl, tak trailer je sice za rohem, ale už teď to vypadá, že to bude ještě "vypečenější" jízda, než jsem doufal (tj. obával se):D. První promo plakát s modlícím se Dieselem (to bude jistě podprahová zpráva směrem k divákům - ani modlení vám nepomůže:D), k tomu Momoa jako hlavní záporák bude syn de Almeidy, Melchior bude sestra Pataky, Larson bude dcera Russella, prostě family 4 life, bro:D.

Na konci desítky má být velký cliffhanger a ve vesmíru už tahle parta byla, tak doufám, že se dočkáme nějaké potitulkovky ve stylu "starší Diesel se vrací časem a svému mladšímu já oznamuje "Dom, I am Your father", zatmívačka, titulek "to be continued", konec". Cokoliv jiného, než variace na Ouroboros z Red Dwarf (případně ještě invaze mimozemšťanů), bude zklamání nebetyčných rozměrů:D.
857307
Tvl, tak trailer je sice za rohem, ale už teď to vypadá, že to bude ještě "vypečenější" jízda, než jsem doufal (tj. obával se)*:D*. První promo plakát s modlícím se Dieselem (to bude jistě podprahová zpráva směrem k divákům - ani modlení vám nepomůže*:D*), k tomu Momoa jako hlavní záporák bude [spoiler]syn de Almeidy[/spoiler], Melchior bude [spoiler]sestra Pataky[/spoiler], Larson bude [spoiler]dcera Russella[/spoiler], prostě [spoiler]family 4 life, bro[/spoiler]*:D*. Na konci desítky má být velký cliffhanger a ve vesmíru už tahle parta byla, tak doufám, že se dočkáme nějaké potitulkovky ve stylu "starší Diesel se vrací časem a svému mladšímu já oznamuje "Dom, I am Your father", zatmívačka, titulek "to be continued", konec". Cokoliv jiného, než variace na Ouroboros z Red Dwarf (případně ještě invaze mimozemšťanů), bude zklamání nebetyčných rozměrů*:D*.
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se