Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rustin | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 07.11.2023
CZ premiéra: 17.11.2023
režie: George C. Wolfe
hrají: Colman Domingo, Chris Rock, Jeffrey Wright, Bill Irwin, CCH Pounder

Rustin: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Pochod na Washington za práci a svobodu byl jednou z největších politických manifestací za lidská práva v historii Spojených států, není tedy divu, že se k němu pravidelně filmaři v různých politických dílech čas od času vrací. Tohle nové konkrétní pak nebude ani tolik o tom nejslavnějším momentu, kdy Martin Luther King Jr. vystoupil před Lincolnův památník a pronesl svoji legendární řeč, ale víc o strůjcích celého pochodu v čele s Bayardem Rustinem. A bude to takové to klasické lidskoprávní drama s podle všeho skvělými hereckými výkony, které pochopitelně může snadno rezonovat ve společnosti i dneska. Jestli bude, a jak moc, to se na Netflixu dozvíme už za pár dní, první ohlasy jsou ale pozitivní, takže by si fandové žánru mohli přijít na své.

 

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Rustin: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Barack a Michelle Obamovi produkují  To vlastně vypovídá o lecčems, zvlášť když jsou spolupodepsáni pod dílem Netflixu. Žádné raubířství tedy logicky nečekejte. Naopak se zase jednou blíží hladivé dobové retro s maximálně seriózním tónem, nepřekvapivě zaměřené na život a dílo a dobu Martina Luthera Kinga a události spojené s jeho slavnou demonstrací i proslovem na schodech před Lincolnovým památníkem ve Washingtonu. Určitě to nevypadá špatně, na druhou stranu ta selankovistost, sebedojímavost a korektnost sálají z každé sekundy, a když k tomu připočtete ještě homosexuální linku, můžou být diváci alergičtí na netflixovské hlazení všech myslitelných minorit po vláscích celkem zpruzení. Na Oscary to nevypadá, ale ani směšný provar se nejspíš neblíží.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace