Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rudá volavka | Red Sparrow | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 02.03.2018
CZ premiéra: 01.03.2018
režie: Francis Lawrence
hrají: Jennifer Lawrence, Matthias Schoenaerts, Joel Edgerton, Jeremy Irons, Kristof Konrad

Rudá volavka: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jennifer Lawrence mi vážně nevadí, bez eRka to ale prostě nefunguje. Rudá volavka má stát na provokativnosti, hutném napětí a možná i špetce špiónské erotiky. Nic z toho se však v PGčkových třiceti vteřinách nerozehraje, takže Foxové akorát spláchli x milionů dolarů do kanálu. Navíc se stačí podívat na Atomic Blonde, která byla svůdnější, akčnější i stylovější a nakonec docela pohořela. Francis Lawrence tak má docela problém a určitě to bude chtít nějakou drsnou trailerovou záplatu, která by Rudou volavku, ehm, nechala pořádně roztáhnout křídla.

Rudá volavka: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Možná to bude dobrý film, protože Francis Lawrence je dobrý režisér. Ale asi všichni tušíme, že by Rudá volavka plachtila ještě o level výš, kdyby nám ji vycvičil původně plánovaný David Fincher. Bohužel se nestalo, což potentní špiónské látce pravděpodobně ubírá na sofistikovanosti a filmařské rafinovanosti, kterážto podezření se otiskují i do druhé ukázky. Nic extrovního tu nevidím. Ani úžasné formální vyjadřování, ani špičkovou akci, ani vydatnou dávku smyslnosti a rajcovního sexuálního nebezpečenstva. Z mého pohledu na tom má bohužel podíl i obsazení velmi populární Jennifer Lawrence, protože i když se ta holka snaží a převlíká sebelíp, v traileru na mě pořád nepůsobí jako sovětská femme fatale, ale, ehm, celkem obyčejná americká knedla s parukou. 

Rudá volavka: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Francis Lawrence se po třech dílech Hunger Games konečně vrací k pořádné filmařině. Jeho novým projektem je Rudá volavka, drsný thriller s Jennifer Lawrence, v němž budou ruské špiónky likvidovat sexuchtivé nešťastníky. Co to znamená? Že bychom se vedle škrcení a lámaní vazů měli dočkat i pořádné erotiky. Zkrátka se tu rýsuje méně akční, ale o to rajcovnější následovník Atomic Blonde (tedy... jestli to bez Charlize vůbec jde), který udělal jednu zásadní chybu - nerozjel kampaň eRkovým trailerem. V PGčku Rudá volavka vypadá docela ok, rozhodně jí ale chybí hutnější atmosféra a výraznější momenty. Ani ta JLaw zatím nejede na maximum (vlastně tu jen sedí, chodí a kouká), takže doufám, že se brzy přitlačí na pilu. Vzhledem k tomu, že tenhle film málem točili Aronofsky a Fincher, od něj totiž čekám strašně intenzivní nálož.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace