Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rivalové | Challengers | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 26.04.2024
CZ premiéra: 25.04.2024
režie: Luca Guadagnino
hrají: Zendaya, Josh O´Connor, Mike Faist, Faith Fay, A.J. Lister

Rivalové: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Ačkoliv je to klasický machrovací trailer, který má minutu a je plný nadšených reakcí z recenzí, v rámci téhle kategorie jde o hodně slušnou práci. Sice se tu tradičně neřeší zápletka, není prostor nějak zásadně ukázat, jak si Zendaya a její herečtí parťáci poradí s rolemi a výraznější scény nebo hlášky musely ustoupit jiným věcem, funguje to však dobře. Nová krátká upoutávka sází na klasické citování recenzí a nadšená čísla na Rottentomatoes a snaží se lákat do kina na film, který bude sexy (Zendaya ve spodním prádle), vyhrocený (všechny dialogy) a agresivně natočený (záběry z letícího míčku vypadají hodně dobře), ale víc jak tři tomu dát nemůžu, protože samotný materiál a trailerové řemeslo tu zkrátka hrají druhé housle. A to já rád nemám. Na druhou stranu jako upoutávka, po nichž byste se měli definitivně rozhodnout, jestli do kina jít, nebo zůstat doma, to funguje výtečně. Já osobně už se těším a to mi nic neříká ani tvorba režiséra, ani bílý sport. Toho nadšení je totiž opravdu hodně.  

Rivalové: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Trailer na tenisovou trojku se Zendayou mě loni nadchl takovým způsobem, že jsem si ho dal i do topky, samozřejmě velkou roli v tom hrál i fakt, že to přišlo tak trochu jako blesk z čistého nebe. Tuhle výhodu už druhá ukázka nemá, nicméně pořád to šlape (i díky dalšímu parádně zvolenému hudebnímu coveru) náramně. Milostný trojúhelník okolo tenisové superstar má už na první pohled ohromnou šťávu, o drama tak zřejmě nebude nouze, k tomu atraktivní prostředí vrcholového tenisu s pár moc hezkými záběry přímo z kurtu, luxusní obsazení a samozřejmě Guadagnino jako režisér zkrátka dávají minimálně mně coby fanouškovi Wimbledonu příslib jednoho z nejlepších filmů roku – cokoli menšího by asi bylo v tuhle chvíli zklamání. Tak snad to klapne, těším se moc.

 

Rivalové: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Solidní překvápko. Tedy ne, že bych byl překvapený z toho, že nám režisér Dej mi své jméno Luca Guadagnino možná naservíruje další pecku, ale spíš z faktu, jak divácky a "popíkově" jeho novinka působí. A myslím to tím nejlepším způsobem. Tenisový milostný trojúhelník se zlobivou Zendayou totiž působí jako svižná, hezky propletená mainstreamová vztahovka, která by mohla do kina nalákat jak fandy populární herečky, tak díky režisérovi i trochu náročnější diváky. Jelikož ale mluvíme o Guadagninovi, řekl bych, že půjde do postav ještě hlouběji, než se na první pohled zdá. Samotná upoutávka pak strhne svým dravým stylem, svižným střihem a skvěle padnoucím hitem od Rihanny. A samozřejmě také materiálem a ústřední hereckou trojicí, která sem zatím skvěle pasuje. Povedených tenisových žánrovek navíc tolik není, takže by se další skvělý příspěvek do filmových kurtů hodil.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace