Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rio 2 | 2014
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 14.04.2014
CZ premiéra: 10.04.2014
režie: Carlos Saldanha
hrají: Jesse Eisenberg, Anne Hathaway, Jamie Foxx, Leslie Mann, Rodrigo Santoro

Rio 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Chtěl jsem dát tři hvězdy. Vážně chtěl, protože chápu, že se má Rio jen hýbat, být barevné a na pokračování. Ale popující papoušci, téměř absentující zápletka (o čem to sakra vlastně bude?) a zpívající šelmocosi mě zase nutí jen kroutit hlavou. Tohle jsou totiž dokonale vyprázdněné animákové omalovánky, které lidem nad pět let vážně nemají co říct. A to v pixarovské době prostě bolí a tak nějak dál degraduje žánr, který zažívá v posledních letech úpadek sám o sobě. Kde je nápaditost? Kde je zábava? Kde je... cokoliv? Dvě pěticípé a pořád platí, že se budu těmhle brazilským taškařicím vyhýbat jako čert kříži.

Rio 2: Teaser 2


Rio 2: International teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jo, rozhodně jsem na to starej. Prvnímu Riu jsem se obloukem vyhnul a teď koukám, že jsem asi udělal dobře. Tvůrci téhle zvířecí zhůvěřilosti se totiž ani nesnaží zakrýt, že jedou podle Izerova motta: "Musíte být vděční prostě za to, že je to barevné, hýbe se to a je to na pokračování." Druhý výlet do brazilské metropole tak uvozuje minutový teaser, ve kterém se pestrobarevně křepčí a... to je úplně všechno. Dítka prostě budou do rodičů v kině šít, že příště musí jít na ten film s veselými papoušky. A běda, jestli ne, protože po superchytrých žlutých pidižvících je třeba trocha cizokrajného rozptýlení. Uf... fakt jsem na to starej.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace