Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Revolver | 2005
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Guy Ritchie
hrají: Jason Statham, Ray Liotta, Andre Benjamin

Revolver: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Guy a jeho druhý, tentokráte devadesátivteřinový pokus o return do diváckého povědomí. Všechno začíná nenápadně, s milým komentářem Jasona Stathama, který vám vysvětlí jak obírat kořeny v kasinu a vydělat tuny peněz. V každé hře je ale vítěz a poražený a když vyhrajete nad místním zločineckým kápem, který se ještě k tomu jmenuje Dorothy, není to nic záviděníhodného. Trailer ale tyhle motivy nijak nerozvádí a soustředí se na komentář zarostlého Stathama a Ritchieho trademarkové křeče s kamerou. Ani objevivší se Andre Benjamin (ze kterého zřejmě na stará kolena bude herec, můžete ho vidět i ve Four Brothers) nevnese do děje nic nového a tak nás pan režisér vytrvale drží stranou od samotné zápletky. Je to možná škoda, protože jakkoliv má Ritchieho nový look, kombinující vznešeně plující záběry s jakousi neidentifikovatelnou filmařskou "ušmudlaností" (barevné ladění, nedbalý střih), příznivé ohlasy u starých filmových pardálů, teenagerskou většinu a hlavní hnací motor komerční kinematografie asi do kina nevláká. Titulky "Od režiséra Podfu(c)ku" nejsou samospasitelné a Revolver vypadá snad až příliš nezávisle, takže by mohl v opentlené konkurenci snadno zapadnout. Teď tu mluvíme především o strašákovi komerčního neúspěchu, který by Ritchiemu mohl nadobro zavřít hollywoodská vrátka, bez ohledu na kvalitu jeho filmů. A byla by trochu škoda, kdyby tenhle britský rebel nestáhnul velká studia o nějaký ten milionek, nemyslíte?

Revolver: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Ačkoliv ve Francii se Revolveru dočkají už na podzim, šetří si Ritchie to nejlepší do plnohodnotného traileru. To co nám je momentálně servírováno se dá s přimhouřeným okem označit za teaser. I ve skromných pětačtyřiceti vteřinách ale poznáte, že druhé Swept Away se nekoná a Guy Ritchie se minimálně pokusí o další Podfu(c)k. Na vizuální blbinky zjevně nezapomněl a divoká koláž záběrů naznačí, že se bude hodně střílet z nejrůznějších kalibrů. A Jason Statham? Ten vypadá tak trochu jako Kevin Costner před ranní hygienou. Trochu drastická změna image, ale to může být koneckonců plus. První dojmy jsou víc než kladné, navzdory tomu, že bychom si jistě zasloužili trochu víc. Někteří ale na nový záchvěv Ritchieho celuloidové geniality čekali dlouhých pět let. Pár týdnů navíc nikoho nezabije.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace