Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Renfield | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 14.04.2023
CZ premiéra: 13.04.2023
režie: Chris McKay
hrají: Nicolas Cage, Nicholas Hoult, Awkwafina, Ben Schwartz

Renfield: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Ne, pořád mě to úplně nebere. Nová upoutávka na Renfielda je sice podstatně svižnější a údernější než minulý zářez, více se tu sází na maniakálního Drákulu v podání Nicolase Cage a materiál občas překvapí i příjemnými brutálními záblesky. Jenže všechno okolo je pořád méně šílené a zábavné, než jsem čekal. Nicholas Hoult zde v podstatě opakuje svůj herecký projev z Mrtvých a neklidných (jen u toho zabíje mnohem více lidí), humor tu funguje na bázi „hit or miss" a ani akce mě kromě krvavých výjevů příliš nepřesvědčila. A do toho je tu ještě Awkwafina, která bude evidentně stejně otravná jako vždycky. Těšil jsem se na ujetý a trochu bizarní kousek s náběhem na to stát se kultem. Po průměrných ukázkách a ne úplně strhujícím materiálu to ovšem vypadá „jen" na fajnovou akční jednohubku. Což sice taky není úplně málo, ale pořád doufám, že Cage to celé aspoň částečně vykopne do správně šílených výšin.

Renfield: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Možná jsem od toho čekal něco maličko jiného, míň akčního snad, ale jinak v zásadě dostáváme film, ve kterém Nicolas Cage hraje zvrhlého Drákulu, takže tady asi nebylo moc prostoru pro pochyby, že to bude ujeté, bizarní a humor buď hit, nebo miss. Za mě je to sice víc ran vedle než tref do černého, a teaser jako takový se poměrně vleče, než dojde k pointě a odhalí samotného vrchního pojídače krve, přičemž ani to odhalení asi nebylo tak epické či strašidelné ani přehnaně vtipné, jak materiál sliboval, ALE samotný koncept je furt zábavný a chci z něj vidět rozhodně víc. To jen abych vysvětlil ty tři lehce zklamané, nicméně furt nadějné hvězdy. Snad bude ve filmu Cage co nejvíc a terapeutického kolečka naopak co nejmíň.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace