Já se přikláním k Ďurovi, podle ohlasů jsem tušil, jak film asi bude vypadat, bylo jasný, že to nebude žádná komerční záležitost pro masy. Už dlouho mě tolik nebavilo sledovat hlavní postavu, která je naprosto "v piči", Harrelson je magnetický. Jinak doporučuju i předchozí Movermanův film, o dost přístupnější
|
reagovat
|


A Milly Alcock je úplně v pohodě.
Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.