První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svádreamyšpatný sou ty trailery který vypadaj levne a nelakaj do kina a nemůže se to opřít o nakej úspěch supermana, kterej byl vlastně taky film na doma..
Ale předpokládám že první vejkend vyjdou články jak snyderkult zahejtoval internet nebo že svět nenávidí ženy atd
Diskuze k filmu Průvodce k rozpoznání tvých svatých
příspěvky
Napsat příspěvek
Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 18První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 9Shrek 5: Teaser 2

