Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Predátor: Kořist | Prey | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 05.08.2022
CZ premiéra: 05.08.2022
režie: Dan Trachtenberg
hrají: Amber Midthunder, Dane DiLiegro, Stefany Mathias, Stormee Kipp, Dakota Beavers

Predátor: Kořist: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Docela v pohodě. Pořád trochu bojuju s tím, že mě Trachtenberg minule tak dokonale převezl, že jednoduchosti celého námětu vůbec nevěřím. Co se mě týče, trailer může dokonale klamat tělem, a ve finále dostanu úplně jiný film, než jaký se mi tu prezentuje. Ale i kdyby to bylo jinak a tohle bylo fakt vše - random Indiánka bojující v lese proti Predátorovi na jeho prvním lovu na Zemi - vlastně to na mě funguje. Je to low budget akční thriller, takže od triků nelze čekat zázraky, naopak se mi líbí, jak šikovný režisér pracuje i s tím málem, co má. Trailer jako takový je pak na dnešní poměry takový ten lepší standard, představí svět, postavy, a ke konci přidá na intenzitě. Kdyby to bylo na mě, až do premiéry žádný další materiál nevyjde a do kina jdu co nejvíc "naslepo". Vlastně být to kompletně na mě, nevěděl jsem o tomhle filmu dva roky předem, neznal jsem zápletku, ani jaká ikonická postava se tam objeví. Prostě bych šel do kina na Indiánku lovenou "něčím" smrtonosným a pak v kině zíral, co se z toho vyklubalo. Škoda, že takhle to prostě v dnešní době nefunguje.

Predátor: Kořist: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Jako oznamovací teaser je první upoutávka z Prey vlastně úplně v pořádku. Zjistíme, kdo za filmem stojí, vidíme, že jsou v něm indiáni a nakonec se ukáže, že dorazí i nejslavnější mimozemský lovec lebek. A hotovo. Ne že by to byly nějaké novinky, tohle ví každý, kdo projekt alespoň trošku sleduje, kvůli tomu však hvězdičky ubírat nebudu. Paradoxně je částečně i ke svému vlastnímu překvapení přidám, protože to, co kutí Dan Trachtenberg a jak to prezentuje světu, mi přijde svým způsobem sympatické. On i studio musí moc dobře vědět, že fandové chtějí od Predátora něco úplně jiného než partu komančů s luky a šípy a místo Arnolda drobnou Amber Midthunder. A já začínám ne tušit (není z čeho), ale spíš doufat, že trailer a vlastně celá kampaň Prey trochu klame tělem a že nám film nabídne něco víc než jen příběh o prvním lovu na Zemi. Konec konců Trachtenberg si dokázal s publikem a očekáváním hodně pohrát i u 10 Cloverfield Lane, kde se až chvíli před premiérou ukázalo, o co vlastně půjde. A já věřím, že i tentokrát nabídne víc, než zatím všechny informace naznačují. I proto mu tu třetí hvězdu dám a dál budu zvědavý. Ne natěšený, ale zvědavý.  

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace