Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Prci, prci, prcičky: Školní sraz | American Reunion | 2012
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 06.04.2012
CZ premiéra: 05.04.2012
režie: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg
hrají: Jason Biggs, Alyson Hannigan, Seann William Scott, Shannon Elizabeth, Eugene Levy

Prci, prci, prcičky: Školní sraz: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

Ne, není to vtipné. Lépe řečeno, hustota gagů, u kterých se alespoň pousmějete, je ve srovnání s hlušinou tak zoufalá, že vám žádný nezůstane v mysli déle než pár sekund. Ale jak správně poznamená Jimův otec hned v úvodu, má to značnou sentimentální hodnotu. Jsou zpátky. Úplně všichni, včetně kultovní GILF a flétny. Jako posilu si přinášejí spoustu kil, vrásek a vousů navíc. A možná právě to je to, co nás na jejich návratu zajímá. Jak se s nástrahami divokých mejdanů, nadržených osmnáctek a Stiflerových exkrementů vyrovná tahle parta taťků. Nevkládáme v nápadité scenáristické nakládání s tímto konceptem přehnané naděje, ale něco zábavného by se tu urodit mohlo. Zručně sestříhaný trailer nenechá naději zhynout.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tak jo, nostalgie ftw. Regulérní trailer Prciček není v mnoha ohledech žádný zázrak. Nepřekvapí výstavbou, neoslní zápletkou a na první pohled vlastně nijak nepřebíjí upoutávky na běžné teenagerské komedie. Do nadprůměrů ho ale vystřeluje nejen poctivý "comeback feeling", ale hlavně těch pár fórů, které už na ploše dvou minut v pohodě fungují. Jasně, nějakou originalitu neviděly čtvrté Prcičky ani z rychlíku. Pokud jste se ale smáli, když Jim vyhlásil Kevina, Stiffler představil svoji zálibu v Twilightu a Jimův táta podlehl alkoholickému nátlaku, nebyli jste v tom sami. Nevím, jak to napsat ještě jednodušeji. Tahle dvouminutovka ve mně prostě probudila silné nutkání sáhnout do peněženky a jít se podívat, jak se všichni staří známí probíjejí novou dekádou. A to je přesně to, co měla za úkol.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz: Necenzurovaný teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Upřímně... třetí hvězda je hlavně za závěrečnou pointu. Prcičky totiž po dvanácti letech vytahují přesně ten samý humor, s jakým útočily v prvním díle. Pořádná kampaň sice pro mnohé začala včerejškem, kdy internetový lid oblažila první fotka Stiflerovy mámy. Dnes tu ale máme první pořádný teaser, ve kterém se... zase onanuje. Ohraná písnička, jíž na zábavnosti moc nepřidává ani účast dětí, ale v závěru chytře přeskočí na jinou melodii. Tvůrci oficiální čtyřky jako by chtěli říct, že se hrdiny filmu ani jejich repertoár nesnaží změnit. Nejsou ale úplně tupí a hodlají nás tedy překvapovat trochu jinak. Inu, napoprvé to vyšlo. Za to, že zvládnou podobně zábavné situace vytahovat i nadále, bych ale ruku do ohně nedal.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tahle série má jednu velkou výhodu? Prcat se bude vždycky! Takže není problém vykoumat důvod pro další sequely, prequely, spin-offy, nápodoby a variace. Nové áčkové spojení bývalých hereckých kumpánů proto netřeba dlouze vysvětlovat – koná se pod jednoduchou záminkou „setkání kámošů a spolužáků po letech“, jež umožňuje v podstatě libovolný rozmach zápletky. Naopak hodně omezené pole působnosti se naskýtá v rámci kratinké upoutávky, která akorát míchá fotografie z jedné budky s bleskem. Jenže i z tohohle pásma fotek šlo vytřískat mnohem víc. Nikdo nepotřebuje zrovna humor ve stylu závěrečných titulků z Pařby ve Vegas, ale aspoň záblesk vtipu, invence nebo rozverného nápadu by prospěl a samozřejmě vytlačil statický teaser o level výš. Škoda.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace