Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Pozdravy ze spermabanky | The Delivery Man | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 22.11.2013
CZ premiéra: 28.11.2013
režie: Ken Scott
hrají: Vince Vaughn, Cobie Smulders, Chris Pratt, Britt Robertson, Jack Reynor

Pozdravy ze spermabanky: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Možná to bude znít překvapivě, ale přesně takhle si představuju příjemnou oddechovku. Jednoduchá, celkem originální zápletka se spoustou humorného i slzopudného potenciálu. Ukecaná komediální jistota v hlavní roli. A dobrá nálada všude kolem, ať už díky sympatické Cobie Smulders nebo Jacku Reynorovi, jenž úspěšně sbírá body pro svůj velký transformeří debut. Deliver Man sice nijak nevybočuje z klasické mainstreamové produkce. Trailer ale přesně trefuje všechny noty, které by měla nenáročná rodinná podívaná zahrát, a nějak se mu daří zarýt do paměti mnohem víc než konkurence. Ne, na čtyři hvězdy to pořád není. K těm třem si ale přimyslete velkou chuť na návštěvu kina, což je vždycky daleko vítanější efekt.

Pozdravy ze spermabanky: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ryzí teaser. Jak z čítanky. Krátká minutová upoutávka si nejdřív hraje s grafikou, pak představí hlavní hvězdu a následně ji konfrontuje se zápletkou. A z mého pohledu docela vtipně. Dozvědět se, že jste fotrem pěti stovek dětí, to není zrovna nejmilejší záležitost, Vince Vaughn to ale zvládne ustát s grácií a se smyslem pro suchý humor. Dvojí "What" mi tady prostě stačí, zvlášť když následuje jedna milá dialogová linka, která hrdinu uvede do úzkých. Jednoduchou informaci, že se blíží slušně napsaná komedie s Vaughnem, tedy máte před sebou. Je na vás, co z ní vyvodíte.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace