Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Postal | 2007
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.05.2008
CZ premiéra: nestanovena
režie: Uwe Boll
hrají: Zack Ward, Dave Foley, Ralf Moeller, Erick Avari, Michael Benyaer

Postal: US Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Anarchií proti neumětelství! Tak znělo heslo mistra Bolla při prvním traileru na jeho proklamativně šokující komedii. V druhé upoutávce sice přidává na technické kvalitě, dokonce se zmůže na nějaký ten slušný digitální trik, učesanější podání mu ale nesvědčí. Už to není tak zběsilé, tak divné, tak nepopsatelně laciné a hloupé, až to každého prostě musí zajímat. Uwe se podrobil pravidlům trailerových kampaní (jak by ne když inzeruje v návaznosti na premiéru své velkolepé fantasy Dungeon Siege ... hi hi), čímž světlo světa spatřil jedna hodně snaživá, vnitřně ale dost vyždímaná upoutávka, v níž po louce pobíhají Usáma a George. Zbytek vyplňují už jen dlouhé nohy, vůdcovské knírky a hodně mátožné fóry a dialogové přestřelky. Fuckování je míň, stříleček je míň, nejapný pohled na obrazovku, na níž se dějí divné věci, ovšem zůstává. Bohužel pro Uweho se ale nemůžu zbavit pocitu, že ani ta vymodlená aura kontroverze do kin diváky nenatáhne. Až pak snad tenhle vyslanec peke... ehm, německé kinematografie pochopí, že na jeho filmy davy nepotáhnou NIKDY, i kdyby jim bylo vyhrožováno deportací do Botswany. Postal tak může zařídit jen dvě věci: Ukázat pár masochistům Bollovu odvážnější tvář a donutit nějakého uraženého muslimského radikála k jeho popravě. Bylo by ovšem smutné, kdyby se z Uweho stal mučedník, kladený na úroveň holandského nebožtíka Theo van Gogha. Ušetřete jej proto, prosím.

Postal: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Shocking! Offensive! Retarded! Nejskloňovanější evropská filmová ikona vrací úder! A nám nezbývá než říct: Haha! A opět dodat: Uwe Boll je bůh. Kdo jiný by vám dokázal naservírovat takový audiovizuální guláš plný kečupu, teroristů, špatných hlášek a přimíchat do toho reklamu na své boxerské zápasy proti novinářům? No řekněte… to nikdo jiný nezvládne (dobrá, možná je to práce fanoušků, ale to už nezní tak dobře ;). Máme tě za to rádi, náš kamaráde. Jen díky tobě občas víme, že Steven Seagal není zase takový přírodní úkaz, protože mu uprostřed Evropy raší obdobná (i když režijní) konkurence. Tvůj vkus je bizarní, tvé nápady pozoruhodné… tvá filmová prohra opět tristní. Ale co! Nepolevuj a sypej to na nás. Smích je zdraví prospěšný a my si pochopitelně přejeme být vitální. Baví nás tvá zběsilost v srdci, tvé pokřivené okuláre, kterými koukáš na slovo „cool“. Pořvávající chlapíci propadávající do zdí, souložící trio s tlustou ženou a zalehnutým černochem… to je přece paráda! Tenhle trailer je jako vaše maminka – to podstatné vypíchne, to podstatnější dvakrát. Neboli: Pochlubí se hromadou létajícího čehokoliv a zároveň nechtěně (a pro tebe rozhodně nedobře) odhalí našim čtenářům, že to nemáš v hlavě srovnané a ten guláš ti v jednom celku držet nebude. Od spousty z nich si samozřejmě za svou obhroublou trapnost odneseš jednu hvězdičku, na druhou stranu… mně přijdeš ve světle tohoto nového sta vteřin TAK výjimečně šílený, že to na ty dvě prostě je. Mimochodem, už jsem ti říkal, že by se mi stýskalo, kdybys opustil filmovou branži? :)

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace