Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k filmu Poslední království: Sedm králů musí zemřít

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek
Tak s rozlučkou Uhtreda mám smíšený pocity. Vzali to dost hopem, škoda že nedošlo na rozdíl od románu k smíření Uhtreda s nejstarším synem biskupem. Taky jsem si říkal, že vztah Athelstana s Ingilmundrem je nějaký woke „vylepšení “ Netflixu, ale přečetl jsem si znovu pasáže románu a minimálně zřetelné náznaky tak jsou. Závěrečná bitva takový standard Posledního království a +- se drží knihy. V bitvě mě vadilo jako v jiných, že králové i a velmoži včetně Uhtreda nemají pořádnou zbroj ani přilbu. Což když řadoví vojáci ve vojsku přilbu mají. To působí divně. Takto kniha popisuje Uhtreda když se strojí do bitvy: Aldwyn mi přinesl tu nejlepší drátěnou košili s koženou vložkou, lemovanou na suknici zlatými a stříbrnými  kroužky, které budou nepřátelům prozrazovat žejsem velký válečník, a nazul si těžké boty se zlatými ostruhami. Pak jsem si připnul tenčí opasek pobitý stříbrnými plíšky s vosím žihadlem na pravém boku a potom těžší a silnější opasek zdobený vlčími hlavami, nějž jsem si a pravém boku zavěsil hadí dech. Kolem ramen jsem si připnul černý plášť a pak si nasadil válečnou přilbu se stříbrným vlkem na temeni. Párkrát jsem podupal a popošel několik kroků, aby se těžká zbroj usadila. Aldwyn sirotek na mě užasle hleděl. Byl jsem úspěšný válečník z Bebbandurgu, vojevůdce Británie, a Aldwyn zíral na moji válečnou nádheru a moc.
Úplný konec – za mě dobrý nápad, který je rozdílný od románu.
Jen mohli do zobrazeného sálu Valhally za dveřmi umístit i Ragnara mladšího když  seriálový Uhtred, tak složitě v předchozích řadách řešil aby se tam dostal.
866635
Tak s rozlučkou Uhtreda mám smíšený pocity. Vzali to dost hopem, škoda že nedošlo na rozdíl od románu k smíření Uhtreda s nejstarším synem biskupem. Taky jsem si říkal, že vztah [spoiler]Athelstana s Ingilmundrem[/spoiler] je nějaký woke „vylepšení “ Netflixu, ale přečetl jsem si znovu pasáže románu a minimálně zřetelné náznaky tak jsou. Závěrečná bitva takový standard Posledního království a +- se drží knihy. V bitvě mě vadilo jako v jiných, že králové i a velmoži včetně Uhtreda nemají pořádnou zbroj ani přilbu. Což když řadoví vojáci ve vojsku přilbu mají. To působí divně. Takto kniha popisuje Uhtreda když se strojí do bitvy: [i]Aldwyn mi přinesl tu nejlepší drátěnou košili s koženou vložkou, lemovanou na suknici zlatými a stříbrnými  kroužky, které budou nepřátelům prozrazovat žejsem velký válečník, a nazul si těžké boty se zlatými ostruhami. Pak jsem si připnul tenčí opasek pobitý stříbrnými plíšky s vosím žihadlem na pravém boku a potom těžší a silnější opasek zdobený vlčími hlavami, nějž jsem si a pravém boku zavěsil hadí dech. Kolem ramen jsem si připnul černý plášť a pak si nasadil válečnou přilbu se stříbrným vlkem na temeni. Párkrát jsem podupal a popošel několik kroků, aby se těžká zbroj usadila. Aldwyn sirotek na mě užasle hleděl. Byl jsem úspěšný válečník z Bebbandurgu, vojevůdce Británie, a Aldwyn zíral na moji válečnou nádheru a moc.[/i] Úplný konec – za mě dobrý nápad, který je rozdílný od románu. [i] [/i][spoiler][i] [/i][/spoiler][spoiler]Jen mohli do zobrazeného sálu Valhally za dveřmi umístit i Ragnara mladšího když  seriálový Uhtred, tak složitě v předchozích řadách řešil aby se tam dostal. [/spoiler]
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se