Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Poloprofesionál | Semi-Pro | 2008
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 29.02.2008
CZ premiéra: nestanovena
režie: Kent Alterman
hrají: Will Ferrell, Woody Harrelson, André Benjamin, Maura Tierney, DeRay Davis

Poloprofesionál: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Žádné obnažování, žádné machrovinky, žádné cukrkandlové řečičky. Will Ferrell se svojí partičkou ožralých kamarádů odhaluje v čase vánočním pravou tvář svého filmu… dost divným a velmi specifickým způsobem. Z basketbalového řádění zbyl jen drobný výsek, stejně jako z Ferrellových trademarkových eskapád. A to, co tvoří zbytek Red band materiálu, je skutečně Red band v pravém slova smyslu. Snůška nadávek, povídaček o pánském přirození, dalších povídaček o pánském přirození… vlastně už chybí jenom nějaký záběr na pánské přirození. Čekali jste u sportovního filmu Rko? Možná se ho dočkáte. Zda je to všechno nějakým způsobem vtipné, nechám na vašem posouzení, nálepka 18+ tomu každopádně sluší, proto děti nechte na chvíli z dosahu. A kdyby vám přišlo, že už je to trochu moc nad jakousi nepsanou úroveň slušné reklamy, zanotujte si v rytmu jednoho postaršího českého seriálu: No tak ale! …inu co. Jestli to pomůže k lepší propagaci, tak ať. Když už ten film všeobecně příliš netáhne, třeba by se nakonec vyplatilo i prodávat figurky Willa Ferrella s přirozením ve velikosti XXXL.

Poloprofesionál: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

A je to tu zas. Will Ferrell se pitvoří v celé své upocené majestátnosti a dává na frak dalšímu sportu, který mu přišel pod ruku. Mohutná paruka zdůrazňuje jeho bizarnost, digitální triky podporují jeho výkony tam, kde už opravdu o něco jde a nedá se to zamaskovat pobíháním a zmatenými výkřiky. Hedera vystřídal Harrelson, do party se přidal André 3000, ale jinak zůstává vše při starém. Semi-Pro bazíruje na vyřvávání, pitvoření a nešikovném běhu chlapíka, co posilovnu viděl jen jednou a to ještě z rychlíku a dává možnost všem Ferrellovým příznivcům zase se jednou ulechtat k smrti. Neboli - pokud vám to přišlo vtipné minule (předminule…), pravděpodobně vás to potěší i dnes. Nutno však říci, že moment překvapení už dávno vypršel a čím dál tím častěji se dostavují pocity „tohle už jsem někde viděl“ a „Ferrell už by možná mohl zkusit něco nového“. Přesto přese všechno se tu pořád najde tolik vtipů, aby to vydalo aspoň na lehce nadprůměrný trailer a přesvědčilo vás, že když ne v kině, aspoň na DVD se s Ferrellem zase rádi uvidíte. I když to afro je tentokrát skutečně bizarní ;).

Poloprofesionál: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Další primitivní teaser. Jenže na rozdíl od českých zhůvěřilostí jsme jej opentlili rovnou třemi hvězdičkami. Proč? Protože má nápad a vtip. Víc v podstatě nepotřebujeme. Ne, není to něco objevného. Naopak. „Dráždiči“ na novou ferrellovskou komedii lze vyčítat ledacos. V prvé řadě nepůvodnost. Přesně tohle byste totiž od dalšího sportovního řádění Willa Ferrella čekali. A Will by vaše předpoklady naplnil. Natáhl by si dlooouhé bílé podkolenky, sundal by trenýrky, položil před svoje ohanbí basketbalový balon a pak vypnul svoji hruď. Nechutnou hruď. Nechutně zpocenou hruď. Mňo, a ještě by o té chlupaté zpocené hrudi vyprávěl, aby vás dostal za rok do kina. Žerete mu to nebo ne? Tuším, že tak nějak napůl. Teaser každopádně plní svoji úlohu, protože oznámí nový titul, úderně pobaví a pak se zas na několik měsíců odmlčí. Stačí, díky.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace