Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Poloprofesionál | Semi-Pro | 2008
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 29.02.2008
CZ premiéra: nestanovena
režie: Kent Alterman
hrají: Will Ferrell, Woody Harrelson, André Benjamin, Maura Tierney, DeRay Davis

Poloprofesionál: DVD


ikona
Mr. Hlad
 

Will Ferrell se našim kinům až do dneška vyhýbal a vypadá to, že žádná zásadní změna nás v tomhle směru nečeká. Tentokrát však můžeme být rádi. Poloprofesionál je totiž mizérie ve všech směrech. Will Ferrell už stačil ve svých komediích znásilnit fotbal, automobilové závodění i krasobruslení, s basketbalem však štěstí neměl. Poloprofesionál v amerických kinech totálně propadl a není se co divit. Celý film působí jako výběr z nepoužitých scének z jeho starších sportovních filmů. Většina vtipů se zcela míjí účinkem a ani naštvaný medvěd na tom nic nezmění. Will Ferrell sice několikrát nabídne mizernou a sexistickou písničku a objeví se v kostýmu veselého sluníčka, ale celý film jaksi nedrží pohromadě. Příběh baskeťáků, kteří se chtějí dostat do NBA, zkrátka není vtipný. Ferrellovo klasické přehrávání tu nefunguje a není tu nikdo, kdo by mu mohl nahrávat na vtipy. Paradoxně nejzajímavější je Woody Harrelson, jehož bývalá basketbalová hvězda je však pojata poměrně seriózně. Celkově Poloprofesionál vypadá jako druhá liga ferrellovských komedií. Není to vtipný film, není ani originální a jen občas je divný, což výsledku nepomůže. Ferrellovo nedávné rozhodnutí vykašlat se na sportovní komedie tedy vítám s vděkem. V tomhle subžánru už nemá co nabídnout.

Bonusová sekce nabízí jen patnáct minut improvizací Willa Ferrella a alternativní úvod a závěr. Nic zásadního ale nečekejte, filmu by tyhle změny stejně nepomohly.

Zvuk: Dolby Digital 5.1 - česky, anglicky
Titulky: české
Datum vydání: 1. 10. 2008
Cena: 399,-

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace